A. Paulauskas nestos į rinkimų kovą su R. Paksu

 (6)
"A. Paulausko buvimas nuošalyje vietos rinkimuose taip pat padės geriau pasitikrinti partijos politinį svorį, jos organizaciją ir veiklumą, o ne tik remtis visuotinai žinomo lyderio autoritetu", sakoma ketvirtadienį išplatintame NS pranešime spaudai.

Jame pažymima, kad šį "sąmoningą" sprendimą paskatino priimti tai, kad "Lietuvoje pernelyg daug vieno lyderio partijų". NS mano, kad laikas partijoms iškelti naujų lyderių ir tikisi tapti viena jų.

Taip pat pabrėžiama, kad savivaldybių rinkimuose dalyvauja "kylančios politinio vidurio partijos" - Liberalų ir Naujoji sąjungos, todėl nereikėtų dirbtinai didinti politinę konkurenciją šioje politinėje srovėje.

NS teigia, kad A. Paulausko atsisakymas dalyvauti rinkimuose Vilniuje yra tam tikra parama atsinaujinusiems liberalams. Jų pirmininkas Rolandas Paksas yra pirmasis rinkimų sąraše sostinėje.

Socialliberalai taip pat sako turį rimtų abejonių, ar dvi renkamos pareigybės - Seimo ir savivaldybių tarybos nario - yra suderinamos, nors įstatymai leidžia vienam asmeniui užimti abu postus.

"Šiuose rinkimuose rinkėjams gresia balsavimas už partijų sąrašus, kurie, sėkmingai susiklosčius Seimo rinkimams, gali gerokai pasikeisti. NS įsitikinusi, kad jos Vilniaus skyrius turi pakankamai autoritetingų žmonių, kurie pajėgūs spręsti sostinės gyventojų problemas", sakoma socialliberalų pranešime spaudai.

Liberalų sąjungos kandidatai neslepia, kad dalis savivaldybių rinkimus laimėjusių politikų kandidatuos į Seimą ir, jei taps parlamentarais, postus savivaldybėse užleis kitiems partijos nariams.

Savivaldybių rinkimai Lietuvoje vyks kovo 19 dieną, o Seimo - rudenį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Kraujomaišos šeimoje atomazga: dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius (4)

Keliolika vaikų viename Aukštaitijos miestelyje auginusi šeima, kurioje patėvis seksualiai išnaudojo protinę negalią turinčią nepilnametę, o broliai – seserį, pagaliau išardyta. Vaikai atsidūrė globos namuose, patėvis – kalėjime, dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius.

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis (1)

Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.

L. Graužinienė ragina K. Komskį trauktis iš Seimo vicepirmininko pareigų (107)

Seimo vadovė „darbietė“ Loreta Graužinienė ketvirtadienį paragino „tvarkietį“ Kęstą Komskį trauktis iš parlamento vicepirmininko pareigų.

Rinkėjai pradėjo vertinti K. Krivicką (96)

Rinkėjai tarp dažniausiai minimų 25 visuomenės veikėjų pradėjo minėti ir į politiką pasukusį prodiuserį Kristupą Krivicką, rodo rugsėjį atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (908)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.