A. Butkevičius pasinėrė į Seimo darbą

 (3)
Antradienį jis atvyko į popietinį plenarinį posėdį. Seimo nario atvykimo nuo pat ryto laukė keliolika žurnalistų, fotografų ir TV operatorių.

A. Butkevičius įėjo į Seimo posėdžių salę, pasisveikino su keliais kolegomis ir atsisėdo į savo vietą salės gale, greta centristo Gintaro Šileikio.

Parlamentaras anksčiau iš Seimo Transporto skyriaus gavo automobilį "Volkswagen Golf", iš Informacijos technologijų skyriaus - mobiliojo ryšio telefoną.

Dėl šių priemonių skyrimo atskiro Administracinės komisijos posėdžio nebuvo rengiama. Tarnybinis automobilis A. Butkevičiui paskirtas nuo kadencijos pradžios, o po apkaltinamojo teismo nuosprendžio sprendimo nebuvo atimtas.

A. Butkevičius pustrečių metų kalėjo už pasikėsinimą sukčiauti stambiu mastu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Baigiamos nešioti rinkėjų kortelės (4)

Gyventojams šį šeštadienį baigiamos nešioti rinkėjų kortelės. Pasak vyriausiosios rinkimų komisijos, jas turėtų būti spėta išnešioti laiku – iki vakaro.

Vilniuje vyks robotų eitynės ir bepiločių orlaivių pasirodymai (2)

Vilniuje baigiamajame Inovacijų savaitės renginyje šeštadienį rengiamas robotų paradas ir kovos, bepiločių orlaivių pasirodymai.

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (68)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.

Savaitgalio orai: dvi skirtingos dienos (1)

Antrasis rudens mėnuo šį savaitgalį mums padovanos šiltus orus, tačiau poilsio dienos bus kontrastingos. Šeštadienį vėjas nurims, daug kur nušvis saulė. Sekmadienį per šalį keliaus lietaus debesys ir vėl bus vėjuota.

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (384)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.