A. Butkevičius paaiškino, kaip kils algos

 (124)
Nuo kitų metų didės atlyginimai kultūros darbuotojams bei kai kuriems teisėsaugos srityje dirbantiems pareigūnams. Tai antradienį patvirtino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

"Yra numatyta didinti atlyginimus tiems darbuotojams, kurių darbo užmokestis šiuo metu yra santykinai mažiausias. Tai yra kultūros darbuotojai bei kai kurie statutiniai pareigūnai, dirbantys teisėsaugoje", - LRT radijui sakė A. Butkevičius.

Ministras pirmininkas teigė, jog atlyginimai bus didinami ne tik kitąmet, rengiama trimetė atlyginimų kėlimo programa.

"Didinimas numatytas būsimiems trejiems metams, kad žmonės žinotų, kaip keisis jų darbo užmokestis ne tik 2014 m., tačiau ir 2015 bei 2016 metais", - akcentavo Premjeras.

ELTA primena, jog anksčiau A. Butkevičius yra teigęs, kad galimybė didinti atlyginimus yra nemaža, nes nebereikės skirti lėšų Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: skubėkite džiaugtis (10)

Ši vasara retai palepina šiluma ir dar poilsio dienomis, tad šį savaitgalį skubėkite džiaugtis puikiais orais, nes jau ateinančios savaitės pradžioje gali prapliupti lietus.

Rusija nerimsta: išplatino dar vieną atsakymą Lietuvai (328)

Penktadienio vakarą Rusijos URM dar kartą išplatino keistą žinutę, kurioje atsakoma į Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos publikacijas apie sovietų režimo nusikaltimus.

Priėmė mokinį iš Australijos ir įklimpo pusmečiui (89)

Dar vasario mėnesį vilniečių šeima pagal mainų programą priėmė gyventi moksleivį iš Australijos. Tačiau iki šiol šeima ir pats australas Tuly priversti minti valdiškus slenksčius – vis negalėjo gauti leidimo gyventi Lietuvoje. Ir šeima, ir vaiką atvežusi organizacija dėl visko kaltina migracijos specialistus. Šie ginasi, kad vaiką atvežusi organizacija nesugeba sutvarkyti reikiamų dokumentų.

Prie Operos ir baleto teatro durų rikiuojasi kandidatų eilė (14)

Kas penkerių metų kadencijai stos vadovauti Nacionaliniam operos ir baleto teatrui (NOBT)?

Organizuoja pikniką Vijūnėlės dvare (30)

Socialiniuose tinkluose plinta žinia apie Druskininkų Vijūnėlės dvare organizuojamą pikniką, kurio dalyviai teigia planuojantys „džiaugtis saule, muzika ir laisve“.