A. Butkevičius paaiškino, kaip kils algos

 (124)
Nuo kitų metų didės atlyginimai kultūros darbuotojams bei kai kuriems teisėsaugos srityje dirbantiems pareigūnams. Tai antradienį patvirtino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

"Yra numatyta didinti atlyginimus tiems darbuotojams, kurių darbo užmokestis šiuo metu yra santykinai mažiausias. Tai yra kultūros darbuotojai bei kai kurie statutiniai pareigūnai, dirbantys teisėsaugoje", - LRT radijui sakė A. Butkevičius.

Ministras pirmininkas teigė, jog atlyginimai bus didinami ne tik kitąmet, rengiama trimetė atlyginimų kėlimo programa.

"Didinimas numatytas būsimiems trejiems metams, kad žmonės žinotų, kaip keisis jų darbo užmokestis ne tik 2014 m., tačiau ir 2015 bei 2016 metais", - akcentavo Premjeras.

ELTA primena, jog anksčiau A. Butkevičius yra teigęs, kad galimybė didinti atlyginimus yra nemaža, nes nebereikės skirti lėšų Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Privalomas sveikatos draudimas: ko iš tiesų už jį galima tikėtis (31)

Konstitucijoje teigiama, kad valstybė rūpinasi žmonių sveikata ir laiduoja medicinos pagalbą bei paslaugas žmogui susirgus.

Prienų rajone A. Užkalnis pateko į avariją (392)

Apžvalgininkas Andrius Užkalnis penktadienį Prienų rajone Laukiškių kaime pateko į avariją: slidžiame posūkyje išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su kitu automobiliu. Pats apžvalgininkas ir jo draugė Fausta Marija Leščiauskaitė nenukentėjo, tačiau kitam vairuotojui prireikė rimtesnės medikų pagalbos.

Išvyksta ištisos šeimos: nebesustabdo net tikrai dideli atlyginimai (893)

Vidutiniai kėdainiečių atlyginimai, pasirodo, jau lenkia net Kauno regioną, tačiau net ir tai nesustabdo žmonių nuo emigracijos. Iš kai kurių rajono vietovių į užsienį išvykstama šeimomis. Kėdainiuose gyventojų skaičius mažėja sparčiau nei visoje Lietuvoje.

A. Sysas: Seimas turėtų atmesti prezidentės veto dėl biudžetinių įstaigų vadovų (44)

Valdančiųjų Seimo frakcijų atstovai kritikuoja prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl biudžetinių įstaigų vadovų kadencijų. Jų teigimu, valstybės vadovės siūlymas nepasiektų norimo rezultato, bet prikurtų didelių problemų regionuose, todėl viliamasi, kad veto bus atmestas.

Klaipėdos uoste prisišvartavo NATO nuolatinės parengties kovinių laivų junginio laivai (17)

Klaipėdos uoste penktadienį prisišvartavo NATO nuolatinės parengties jūrinės grupės kovinių laivų junginio laivai, fregatos „Roald Amundsen“ (Norvegija) ir „Evertsen“ (Nyderlandai).