A. Butkevičius neslepia kalbėjęs su V. Blinkevičiūte apie naują postą

 (63)
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas (LSDP) Algirdas Butkevičius neslepia, kad yra kalbėjęs su partijos kolege europarlamentare Vilija Blinkevičiūte apie galimybę grįžti į Lietuvą iš Briuselio vadovauti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, kurią socdemai, tikėtina, gaus pagal valdančiosios koalicijos sutartį. Tačiau, pasak A. Butkevičiaus, tiesaus atsakymo iš politikės negauta.
Vilija Blinkevičiūtė ir Eglė Samoškaitė
© DELFI / Domantas Pipas

"Galiu pasakyti, kad su ja esu kalbėjęs šita tema ir sakiau, kad aš dar nenoriu išgirsti konkretaus atsakymo ir labai būtų įdomu, manau, jai šiuo metu ir dirbti šitoje ministerijoje, nes tuo laikotarpiu, kada ji dirbo, ekonomika labai sparčiai augo, biudžetas sukaupdavo pinigų", - interviu LRT laidai "Laba diena, Lietuva" pirmadienio popietę sakė LSDP pirmininkas.

"Kol kas dar atsakymo neturiu, ar sutiktų sugrįžti iš Briuselio, bet toks pokalbis yra įvykęs", - teigė A. Butkevičius.

Neoficialiai kalbama, kad V. Blinkevičiūtė - realiausia kandidatė užimti socialinių reikalų ir darbo ministrės vietą. V. Blinkevičiūtė yra tarp populiariausių šalies politikų.

Valdančiąją koaliciją formuojančios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir LSDP sutarė, kad būsimoje Vyriausybėje socialdemokratų atstovams priklausys trys ministrų postai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lyties keitimo įteisinimas: ministras nežino, nuo ko pradėti (21)

Prieš mėnesį vyriausybė Sveikatos apsaugos ir Teisingumo ministerijoms pavedė iki rugsėjo parengti projektus, kurie įteisintų Lietuvoje lyties keitimą. Praėjus mėnesiui nuo pavedimo, sveikatos apsaugos ministras net nežino, nuo ko pradėti. Seimo Sveikatos komiteto pirmininkė mano, kad yra svarbesnių reikalų. Sprendžiant iš kalbų ir darbų, dabar valdančiųjų sveikatos formuotojų galvos apimtos panacėjos nuo visų bėdų – alkoholio draudimo.

Z. Vaigauskas: rinkimų rezultatai pradės plaukti netrukus (1)

Užsidarius rinkimų apylinkėms, Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas sako, kad pirmieji rezultatai bus pradėti gauti netrukus po 20 val. Kada bus gauti paskutiniai rinkimų rezultatai iš visų apylinkių, jis neprognozavo.

Jau greitai į Lietuvą turėtų atkeliauti šiltesni orai (31)

Šiek tiek džiugesni turėtų būti antradienio orai, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas. Tuomet turėtume sulaukti 10–15 laipsnių šilumos. Tiesa, neišvengsime ir lietaus.

Iki 17 val. balsuoti rikimuose atvyko 20,56 proc. rinkėjų (22)

Vyriausioji rinkimų komisija praneša, kad Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybėse, kuriose šių savivaldybių gyventojai renka merus, bei vienmandatėje Anykščių-Panevėžio apygardoje, kurioje piliečiai renka Seimo narį, 17 val. duomenimis, balsavo 20,56 proc. rinkėjų.

Druskininkų maras plinta: iš paskos žengia ir valstiečiai (210)

Klaipėdoje pradėtas leisti nemokamas laikraštis „Bundanti Klaipėda“. Laikraštis skelbiasi nepriklausomu, tačiau ir leidėjas, ir vyriausioji redaktorė priklauso Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS).