A. Butkevičius neslepia kalbėjęs su V. Blinkevičiūte apie naują postą

 (63)
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas (LSDP) Algirdas Butkevičius neslepia, kad yra kalbėjęs su partijos kolege europarlamentare Vilija Blinkevičiūte apie galimybę grįžti į Lietuvą iš Briuselio vadovauti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, kurią socdemai, tikėtina, gaus pagal valdančiosios koalicijos sutartį. Tačiau, pasak A. Butkevičiaus, tiesaus atsakymo iš politikės negauta.
Vilija Blinkevičiūtė ir Eglė Samoškaitė
© DELFI / Domantas Pipas

"Galiu pasakyti, kad su ja esu kalbėjęs šita tema ir sakiau, kad aš dar nenoriu išgirsti konkretaus atsakymo ir labai būtų įdomu, manau, jai šiuo metu ir dirbti šitoje ministerijoje, nes tuo laikotarpiu, kada ji dirbo, ekonomika labai sparčiai augo, biudžetas sukaupdavo pinigų", - interviu LRT laidai "Laba diena, Lietuva" pirmadienio popietę sakė LSDP pirmininkas.

"Kol kas dar atsakymo neturiu, ar sutiktų sugrįžti iš Briuselio, bet toks pokalbis yra įvykęs", - teigė A. Butkevičius.

Neoficialiai kalbama, kad V. Blinkevičiūtė - realiausia kandidatė užimti socialinių reikalų ir darbo ministrės vietą. V. Blinkevičiūtė yra tarp populiariausių šalies politikų.

Valdančiąją koaliciją formuojančios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir LSDP sutarė, kad būsimoje Vyriausybėje socialdemokratų atstovams priklausys trys ministrų postai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis: visos alkoholio ribojimo priemonės turbūt nesulauks pritarimo (22)

Seimui ketvirtadienį pradedant svarstyti prieštaringai vertinamas pataisas, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą, premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad visoms joms tikriausiai nebus pritarta.

Seimas pradeda svarstyti alkoholio vartojimo ribojimus (44)

Seimas imsis prieštaringai vertinamų pataisų, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą. Jeigu Seimas jas priimtų, Lietuvoje būtų sunkiau ir mažiau vietų įsigyti alkoholio.

Teismas nagrinės buvusios Kalėjimų departamento vadovės skundą dėl nušalinimo nuo pareigų (14)

Vilniaus apygardos administracinis teismas ketvirtadienį ketina nagrinėti buvusios Kalėjimų departamento direktorės Živilės Mikėnaitės skundą dėl jos nušalinimo nuo pareigų.

D. Grybauskaitė vyksta į NATO viršūnių susitikimą (46)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį Briuselyje dalyvaus NATO viršūnių susitikime. Naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo iniciatyva jame daugiausia dėmesio turėtų būti skiriama gynybos finansavimui ir aljanso vaidmeniui kovoje su terorizmu.

Vienas naujausių sukčiautojų taikinių – automobilių skelbimų portalai (19)

Sukčiavimo mastai ir būdai Lietuvoje tampa vis įvairesni. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos viršininko Virginijaus Ceslevičiaus teigimu, vienas iš naujausių sukčiautojų taikinių – automobilius parduodantys portalai. „Įdedami skelbimai į automobilius parduodančius portalus ir paimamas 50, 100 eurų užstatas už automobilį“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Svarbios detalės“ pasakoja pareigūnas. Jis ir kiti laidos svečiai kalbėjo apie skaudžius sukčiavimo atvejus ir tai, kaip jų išvengti.