A. Butkevičius neslepia kalbėjęs su V. Blinkevičiūte apie naują postą

 (63)
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas (LSDP) Algirdas Butkevičius neslepia, kad yra kalbėjęs su partijos kolege europarlamentare Vilija Blinkevičiūte apie galimybę grįžti į Lietuvą iš Briuselio vadovauti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, kurią socdemai, tikėtina, gaus pagal valdančiosios koalicijos sutartį. Tačiau, pasak A. Butkevičiaus, tiesaus atsakymo iš politikės negauta.
Vilija Blinkevičiūtė ir Eglė Samoškaitė
© DELFI / Domantas Pipas

"Galiu pasakyti, kad su ja esu kalbėjęs šita tema ir sakiau, kad aš dar nenoriu išgirsti konkretaus atsakymo ir labai būtų įdomu, manau, jai šiuo metu ir dirbti šitoje ministerijoje, nes tuo laikotarpiu, kada ji dirbo, ekonomika labai sparčiai augo, biudžetas sukaupdavo pinigų", - interviu LRT laidai "Laba diena, Lietuva" pirmadienio popietę sakė LSDP pirmininkas.

"Kol kas dar atsakymo neturiu, ar sutiktų sugrįžti iš Briuselio, bet toks pokalbis yra įvykęs", - teigė A. Butkevičius.

Neoficialiai kalbama, kad V. Blinkevičiūtė - realiausia kandidatė užimti socialinių reikalų ir darbo ministrės vietą. V. Blinkevičiūtė yra tarp populiariausių šalies politikų.

Valdančiąją koaliciją formuojančios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir LSDP sutarė, kad būsimoje Vyriausybėje socialdemokratų atstovams priklausys trys ministrų postai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

10 būdų, kaip taupo Lietuvos pensininkai (4)

Šių metų balandžio mėnesį vidutinė socialinio draudimo senatvės pensija Lietuvoje buvo 273, 92 euro. Daugumai dirbančių žmonių tokią sumą per mėnesį išleidžia vien maistui, o ką jau kalbėti apie būsto paskolą ar nuomą, komunalinius mokesčius bei atostogas. Lietuvos pensininkus galima vadinti tikrais taupymo ekspertais. Pateikiame 10 būdų kaip Lietuvoje taupo senjorai, rašo „Lietuvos žinios“.

Palygino Palangą, Turkiją ir Bulgariją: kur atostogauti labiausiai apsimoka (34)

Vis daugiau lietuvių savo atostogas planuoja ne tik gimtosios šalies pajūryje, Turkijoje ar Graikijoje, bet ir Bulgarijoje.

V. Pranckietis vyksta į JAV (19)

Kitą savaitę, pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis išvyksta į Vašingtoną (JAV).

Viceministrė: Svarstoma pertvarkyti Darbo biržą (22)

Darbo biržą numatoma pertvarkyti, vietoj pagrindinės būstinės ir 10-ties teritorinių padalinių įkuriant vieną struktūrą ir sumažinant administracijos darbuotojų. Pertvarką numatoma įgyvendinti iki 2018 metų rudens, sako socialinės apsaugos ir darbo viceministrė

Nukaldintas T. Matulionio atminimo medalis (2)

Sekmadienį Vilniaus Katedros aikštėje įvyks arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacija, kurią tiesiogiai transliuos LRT. Pirmą kartą šalies istorijoje paskelbimas palaimintuoju vyks Lietuvoje. Šia istorine proga iškilmėse dalyvaus piligrimai, Lietuvos ir kaimyninių šalių vyskupai bei kunigai. Istorinei progai atminti „Monetų namai“ bendradarbiaudami su Kaišiadorių vyskupija, išleidžia atminimo medalį Palaimintajam Teofiliui Matulioniui, teigiama pranešime spaudai.