A. Butkevičius kurs savo partiją

 (15)
Parlamentaras Audrius Butkevičius iš įkalinimo vietos parsivežė minčių kurti naują partiją. Tai jis pareiškė žurnalistams, pirmadienio popietę atvykęs į Seimą.
Atėjęs į savo kabinetą, jis pasiūlė iš paskos susigrūdusiems keliolikai reporterių pakelti stiklą vyno ar pasivaišinti saldainiais.

Anot parlamento darbuotojų, pamatę būrį žurnalistų, tarp kurių A. Butkevičiaus net nesimatė, jie galvojo, kad į Seimą atvyko kokio nors užsienio lyderio delegacija.

A. Butkevičius maždaug pusvalandį kalbėjosi su Centro frakcijos seniūnu Egidijumi Bičkausku. Anot paleistojo iš įkalinimo vietos parlamentaro, tai buvo "labai draugiškas" asmeninis pokalbis, kuriame nekalbėta apie galimybę grįžti į frakciją ar kitus politinius reikalus.

Po teismo nuosprendžio, kuriuo A. Butkevičius buvo nuteistas pusšeštų metų kalėti už pasikėsinimą sukčiauti stambiu mastu, A. Butkevičius sustabdė savo narystę Centro frakcijoje.

Anot A. Butkevičiaus, jis dar neturįs tikslių politinės veiklos planų. Parlamentaras sakė norįs susipažinti su parlamento veiklos aktualijomis, sužinoti padėtį apygardoje, kur jo nebuvo pustrečių metų.

Per 1996 metų Seimo rinkimus vienmandatėje apygardoje Vilniuje A. Butkevičius įveikė dabartinį premjerą Andrių Kubilių.

Paklaustas, ar ketina su mandagumo vizitu apsilankyti pas Seimo pirmininką Vytautą Landsbergį, A. Butkevičius atsakė:

"Manau, kad ponas Vytautas Landsbergis yra tas žmogus, pas kurį nesiruošiu lankytis, bet ne todėl, kad nenoriu pareikšti jam pagarbos, o todėl, kad mūsų santykiai yra išskirtiniai".

A. Butkevičius teigė dar neužmiršęs, kad generalinis prokuroras "turįs" iškelti V. Landsbergiui bylą dėl tariamo bendradarbiavimo su KGB.

Parlamentaras sakė, kad jam nepriklausąs atlyginimas už pustrečių metų, praleistų "komandiruotėje" įkalinimo įstaigoje, nes jis tuo metu nedirbo. Tačiau jis žadėjo tą "atlyginimą" prisiteisti Europos žmogaus teisių teisme, o vėliau - paaukoti labdarai.

Žurnalistų paklaustas, ar savivaldybių rinkimus laimėjusios partijos gerai atstovauja rinkėjų interesams, A. Butkevičius atsakė: "Balsuokite už naują Audriaus Butkevičiaus partiją, ir mes ginsime jūsų interesus".

Paprašytas patikslinti, ką turi galvoje, parlamentaras atsakė, jog jis "parsivežė labai įdomių planų".

Paklaustas, kaip miegojo kolonijoje paskutinę naktį, jis atsakė, kad gerai kaip įprasta, nes prieš miegą jis treniruodavosi.

Anot A. Butkevičiaus, kolonijoje jis tobulinosi dziudo imtynių, o jo treneris ir partneris buvo daugkartinis Europos čempionas Petras Ponomariovas.

Apibendrindamas kolonijoje praleistą laiką, A. Butkevičius sakė, jog "tai buvo patys ramiausi mano metai per 12 metų".

Jis sakė, jog iki teistumo jis "buvo užmiršęs, kad būti žmoniški santykiai", o ne "nuolatinis lošimas". Anot parlamentaro, jis ilgėsis kolonijoje įsigytų draugų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Kauno rajonui – ugniagesių iš Vokietijos dovanos

Vokietijos ugniagesiai gelbėtojai į Kauno rajoną vėl atvežė keliolika tonų labdaros, o Pagynės vaikų namams perdavė „Ford Transit“ mikroautobusą.

Siūloma įteisinti žalos atlyginimo mechanizmą iš Vyriausybės narių (10)

Siūloma įtvirtinti neribotą žalos atlyginimo mechanizmą iš atsakingų Vyriausybės narių, kurie privalo solidariai atlyginti valstybei žalą, padarytą dėl kolegialios institucijos sprendimų, priimtų pažeidžiant įstatymus ir kitus teisės aktus.

Premjeras: VMVT dalies įmonių už nustatytus pažeidimus nenubaudė (3)

Premjeras Algirdas Butkevičius paaiškino, kad Jonas Milius neteko Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovo posto nustačius, kad dalis įmonių už nustatytus pažeidimus nebuvo nubaustos.

DELFI „Balsuok 2016” debatuose – L. Linkevičius prieš A. Ažubalį (26)

DELFI tęsia „Balsuok 2016”debatų ciklą. Ketvirtadienį 11 val. tiesioginėje vaizdo konferencijoje diskutuos užsienio reikalų ministras, socialdemokratas Linas Linkevičius ir buvęs užsienio reikalų ministras, konservatorius Audronius Ažubalis.

Tauragėje atidaromas buvusioje NKVD būstinėje įkurtas muziejus (10)

Ketvirtadienį Tauragėje duris atveria iš esmės pertvarkytas Kovų ir kančių istorijos muziejus. Tauragės krašto muziejaus padalinys ypatingas tuo, kad jis įkurtas buvusioje NKVD būstinėje. Teigiama, jog anksčiau vien visuomeniniais pagrindais veikęs Kovų ir kančių istorijos muziejus, įrengtas Tauragės rajono savivaldybės iniciatyva, dabar yra vienas moderniausių Lietuvoje, rašo „Lietuvos žinios“.