A. Bartkus "tampo už ūsų" konservatorių vadovybę

Spaudos konferencijoje ketvirtadienį Konservatorių frakcijos Seime narys Alfonsas Bartkus kritikavo konservatorių partijos vadovybę "kratantis partinės atsakomybės" ir verčiant kaltę buvusiajam premjerui Gediminui Vagnoriui.

Antradienį vienas konservatorių lyderių, Tėvynės sąjungos vykdomasis sekretorius Jurgis Razma teigė, kad politinės atsakomybės pritrūkę buvusiam premjerui G. Vagnoriui, ir tai sukėlė konservatoriams problemų, kurias spręsti prireikė nemažai laiko.

Tačiau, pasak A. Bartkaus, "bandymas praėjusių metų Vyriausybės vadovavimo problemas suversti tik ant 1997-1998 metais dirbusios koalicinės Vyriausybės galvos rodo tik nenuoseklumą".

A. Bartkus pateikė rodiklių, kurie, jo teigimu, byloja apie G. Vagnoriaus Vyriausybės nuopelnus, gerinant Lietuvos ūkio padėtį.

A. Bartkus kaltino konservatorių partijos vadovybę, kuri "ėmėsi vykdyti nebe savo ankstesnius pažadus, o iškreiptai liberalią programą, kuri nebuvo žadėta rinkėjams".

Jis pareiškė "primygtinai" siūląs "grįžti prie nuoseklios konservatorių programos įgyvendinimo, sustiprinti kovą su nelegaliu verslu ir kontrabanda, o tada laukti teigiamų procesų".

G. Vagnoriui užimant premjero ir konservatorių partijos valdybos pirmininko pareigas, A. Bartkus faktiškai vadovavo valdybos darbui bei buvo frakcijos seniūno pavaduotojas.

Šiemet už kritiką partijos vadovybei bei Andriaus Kubiliaus Vyriausybei ir nesuderinamus su partijos pozicija pareiškimus iš konservatorių partijos buvo pašalinti "vagnorininkai" Kęstutis Skrebys ir Nijolė Oželytė.

Vasarį G. Vagnorius sustabdė narystę partijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (95)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (480)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.

Izraelio prezidentas R. Rivlinas išreiškė užuojautą dėl L. Donskio mirties (14)

Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas pareiškė užuojautą mirusio filosofo Leonido Donskio sutuoktinei Jolantai Donskienei.

„Nota Bene“ šiaušiasi prieš Lietuvos kariuomenės reikalavimą (169)

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą.Kariuomenės atstovai BNS pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.

Diskusijos „Realybės įvertinimas: 25 metai po Sovietų Sąjungos griūties“ vaizdo įrašas (10)

VšĮ Geopolitinių studijų centras kartu su Lietuvos Sąjūdžiu 2016 rugsėjo mėn. 26 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Gedimino pr. 51, Vilniuje organizavo viešą diskusiją "Realybės įvertinimas: dvidešimt penkeri metai po Sovietų Sąjungos griūties".