Žudikas bandė parduoti bilietus į savo egzekuciją

 (5)
Tris žmones nužudęs asmuo interneto aukcionų svetainėje bandė parduoti penkis leidimus stebėti jo egzekuciją, tiesa, bandymas tetruko kelias valandas.
Svetainėje “eBay” surengtas aukcionas, kuriame pradinė “prekės” kaina buvo 100 JAV dolerių, buvo uždarytas po kelių valandų nuo jo pradžios. Per keturias valandas aukcionas nesudomino nei vieno pirkėjo.

"Mano vardas yra Michaelas Toney. Dauguma žmonių mane vadina Kaubojumi. Teksase aš laukiu egzekucijos už nusikaltimą, kurio nepadariau” buvo teigiama aukciono aprašyme.

Nuteisti myriop asmenys Teksase turi teisę turėti penkis liudininkus savo egzekucijos metu. Taigi, M.Toney nusprendė parduoti vietas aukcione, o gautus pinigus skirti savo vaikams, kurių globos teisė iš jo buvo atimta.

34-erių metų M. Toney buvo nuteistas myriop pernai už bombos susprogdinimą 1985 metais. Sprogimo metu žuvo 15-os, 18-os ir 44-erių metų giminaičiai. Dėl nuosprendžio paduota apeliacija, todėl egzekucijos data dar nenustatyta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.