Žmonės rinktųsi daugiau pinigų, o ne daugiau laiko

Jei žmonėms būtų leista rinktis daugiau pinigų arba daugiau laisvalaikio, dauguma pasirinktų pinigus, parodė naujas tyrimas.
Niujorke įsikūrusi rinkos tyrimo kompanija "Roper Starch Worldwide" nustatė, kad, palyginti su laiku, pinigus labiausiai vertina Rytų Europos, Šiaurės Amerikos bei Vakarų Europos gyventojai. Nuo jų nedaug teatsilieka Lotynų Amerikos žmonės.

Besivystanti Azija yra vienintelis regionas pasaulyje, kur žmonės nori daugiau laiko, o ne pinigų. Nors čia yra tokios palyginti neturtingos valstybės kaip Indija, Filipinai, Tailandas ir Vietnamas, laisvalaikį rinktųsi 52 proc. regiono gyventojų.

"Sparčiai besivysčiusiose (Azijos) valstybėse kažkas pasikeitė. Galbūt žmonės jaučia tam tikrą nostalgiją laikams, kai jie nebuvo tokie turtingi, bet turėjo daugiau laiko pasidžiaugti gyvenimu", sakė tyrimo vadovas Tomas Milleris (Tomas Mileris).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.