Žirinovskio kandidatūra prezidento rinkimuose neįregistruota

 (1)
Sprendimas buvo priimtas, patikrinus buto Maskvoje pirkimo-pardavimo sutartį. Šis butas priklauso V. Žirinovskio sūnui Igoriui Lebedevui.

CRK nutarime pabrėžiama, kad "kandidato pateikti duomenys neatitinka tikrovės".

V. Žirinovskis komisijos sprendimą pagrasino apskųsti Aukščiausiam teismui. Jis tvirtino, kad "kai kurie CRK nariai yra akivaizdžiai neobjektyvūs ir šališki mano atžvilgiu".

V. Žirinovskio žodžiais, esant būtinybei, CRK sprendimą jis užginčys Rusijos aukščiausiojo teismo prezidiume.

Ketvirtadienį per rytinį Centrinės rinkimų komisijos posėdį RLDP lyderis ir jo sūnus kategoriškai neigė esantys kuo nors susiję su butu Koštojanco gatvėje Maskvos pietvakariuose. V. Žirinovskis pareiškė, kad nei jis, nei jo sūnus ten niekada nebuvo. Jie net nežino, kur yra tokia gatvė. Liberalų demokratų vadovas atkreipė CRK narių dėmesį į tai, kad 99 proc. duomenų apie jo turtą buvo teisingi, "ir paprasčiausiai nerimta kalbėti apie likusį 1 proc.".

V. Žirinovskis su sunkumais rinkimų komisijoje susiduria jau ne pirmą kartą.

Pernai spalį CRK atsisakė jo partiją įregistruoti parlamento rinkimams dėl melagingų duomenų apie keleto RLDP sąrašo narių, įskaitant pirmojo trejeto, pajamas ir turtą. Tuo metu partijos sąraše buvo teisėsaugos ieškomas aliuminio magnatas Anatolijus Bykovas ir verslininkas Sergejus Michailovas, kai kuriuos sluoksniuose žinomas pravarde "Michasj".

Tada LDP pagalbinės organizacijos skubiai sukūrė naują "Žirinovskio bloką", kurio sąrašą CRK įregistravo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (4)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.