Zeta-Jones tebėra gražiausiųjų sąrašų viršūnėse

Velso gražuolė Catherine Zeta-Jones (Ketrina Zeta-Džouns) yra pirmojoje šių metų gražiausių britų žmonių sąrašo vietoje.
Catherine Zeta-Jones
50 gražiausiųjų sąrašą sudarė žurnalas "People".

Panašiame pasauliniame sąraše C. Zeta-Jones užima penktąją vietą. Pasaulyje gražiausia laikoma Julia Roberts (Džulija Roberts).

"Ji ateina į filmavimo aikštelę be jokio grimo ir pažiūrėjus į ją galima filmuoti. Jai nereikia grimo", apie C. Zeta-Jones sakė su ja filmavęsis aktorius Bruce Dernas (Briusas Dernas).

"Kai ji filmuojasi, scenos pasižiūrėti susirenka dvigubai daugiau žmonių nei paprastai. Tai ypatingumo požymis", sutiko ir režisierius Janas de Bontas (Dženas de Bontas).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.