Walesos pypkė parduota už 10,5 tūkst. zlotų

Likus vos dviem savaitėms iki Lenkijos prezidento rinkimų, kai kurie kandidatai į šalies vadovo postą nutarė savo populiarumą padidinti parduodami asmeninius daiktus. Pirmadienį laikraščio "Gazeta Wyborcza" ir radijo stoties TOK FM iniciatyva buvo surengtas aukcionas, kurio metu buvo parduodama Lecho Walesos (Lecho Valensos) pypkė.
Aukcioną pradėjo pats pypkės šeimininkas, kuris jau kelerius metus nerūko. L.Walesa internete pradinę pypkės kainą pakėlė nuo 100 zlotų (88 litų) iki 1000 zlotų (880 litų).

Išaugus kainai, pypkė buvo parduota už 10,5 tūkst. zlotų (9,24 tūkst. litų). Ją nupirko buvusio prezidento gerbėjas iš Poznanės. Pinigai bus perduoti kraujagyslių ligomis sergančių vaikų fondui.

Antradienį kandidatai į prezidentus rengia naujus aukcionus. Įdomu pažymėti, kad jie siūlo savo varžovų daiktus.

"Solidarumo" rinkimų akcijos (SRA) pirmininkas Marianas Krzaklewskis (Marijanas Kšaklevskis) aukcionui pateikė savo varžovo, Valstiečių sąjungos (VS) pirmininko Jaroslawo Kalinowskio (Jaroslavo Kalinovskio), stalinę žibalinę lempą, o pastarasis - M.Krzaklewskio medžioklinį šautuvą.

Tačiau rinkimų kampanija vyksta ne taip taikiai, kaip gali pasirodyti pažiūrėjus reportažus iš aukcionų. Pasak politikų, ji įgauna brutalų pobūdį.

Pirmadienį Baltstogėje, prezidento akivaizdoje, įvyko incidentas tarp Aleksandro Kwasniewskio (Aleksandro Kvasnevskio) ir Mariano Krzaklewskio šalininkų. Policija sulaikė 7 žmones, tarp kurių buvo ir M.Krzaklewskio rinkimų štabo Baltstogėje pirmininkas.

Iš tvarkos pažeidėjų buvo atimti peiliai ir geležinės lazdos.

Daug triukšmo sukėlė ūkininkų "Savigynos" profesinės sąjungos pirmininko Andzrejaus Lepperio (Andžejaus Leperio) pareiškimas, kad M.Krzaklewskis jam pasiūlė 1 mln. JAV dolerių (4 mln. litų) už tai, kad pasitrauktų iš rinkimų kampanijos ir išvyktų iš šalies.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

VGTU absolventė savo diplomų teikimo ceremonijos nepamirš (10)

Ketvirtadienį vykusi VGTU KIF ir SF diplomų teikimo ceremonija vienai absolventei tapo dviguba švente.

Karalienė Elžbieta II įduota policijai dėl KET pažeidimo (33)

Didžiosios Britanijos Vakarų Jorkšyro policija gavo pranešimą, kad į oficialaus Parlamento sesijos atidarymo ceremoniją karališkuoju automobiliu vykstanti šalies monarchė nebuvo prisisegusi saugos diržu. Kaip skelbia BBC, žinią apie Londono gatvėmis važiavusią saugos diržu neprisisegusią karalienę perdavė nenustatytas asmuo, paskambinęs pagalbos telefonu.

Australai nepabijojo vėsos ir per saulėgrąžą maudėsi nuogi (8)

Birželio 21 d., trečiadienį rekordinis skaičius drąsuolių tekant saulei šoko į šaltus Dervento upės vandenis. Tai jau penktas kasmetinis nuogalių plaukimas.

Žmona baisiau nei kalėjimas: amerikietis apvogė banką norėdamas pasislėpti nuo sutuoktinės (28)

Atgailaujantis 71 metų vyras, pernai rugsėjį apvogęs banką Kanzaso mieste ir pasakęs policijai, kad tai padarė tikėdamasis kalėjime išvengti žmonos, federaliniam teisėjui antradienį teisinosi, kad po širdies operacijos jautėsi prislėgtas ir nesavas, rašo kansascity.com.

Meksikos ir JAV alaus gamintojai pasišaipė iš D. Trumpo (3)

Meksikos ir Jungtinių Valstijų alaus gamintojai Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą regi kaip arogantišką mariačį – būtent toks prezidento piešinys puošia naujo alaus, skirto dvišaliam bendradarbiavimui, etiketę.