Walesos pypkė parduota už 10,5 tūkst. zlotų

Likus vos dviem savaitėms iki Lenkijos prezidento rinkimų, kai kurie kandidatai į šalies vadovo postą nutarė savo populiarumą padidinti parduodami asmeninius daiktus. Pirmadienį laikraščio "Gazeta Wyborcza" ir radijo stoties TOK FM iniciatyva buvo surengtas aukcionas, kurio metu buvo parduodama Lecho Walesos (Lecho Valensos) pypkė.
Lech Walesa
Aukcioną pradėjo pats pypkės šeimininkas, kuris jau kelerius metus nerūko. L.Walesa internete pradinę pypkės kainą pakėlė nuo 100 zlotų (88 litų) iki 1000 zlotų (880 litų).

Išaugus kainai, pypkė buvo parduota už 10,5 tūkst. zlotų (9,24 tūkst. litų). Ją nupirko buvusio prezidento gerbėjas iš Poznanės. Pinigai bus perduoti kraujagyslių ligomis sergančių vaikų fondui.

Antradienį kandidatai į prezidentus rengia naujus aukcionus. Įdomu pažymėti, kad jie siūlo savo varžovų daiktus.

"Solidarumo" rinkimų akcijos (SRA) pirmininkas Marianas Krzaklewskis (Marijanas Kšaklevskis) aukcionui pateikė savo varžovo, Valstiečių sąjungos (VS) pirmininko Jaroslawo Kalinowskio (Jaroslavo Kalinovskio), stalinę žibalinę lempą, o pastarasis - M.Krzaklewskio medžioklinį šautuvą.

Tačiau rinkimų kampanija vyksta ne taip taikiai, kaip gali pasirodyti pažiūrėjus reportažus iš aukcionų. Pasak politikų, ji įgauna brutalų pobūdį.

Pirmadienį Baltstogėje, prezidento akivaizdoje, įvyko incidentas tarp Aleksandro Kwasniewskio (Aleksandro Kvasnevskio) ir Mariano Krzaklewskio šalininkų. Policija sulaikė 7 žmones, tarp kurių buvo ir M.Krzaklewskio rinkimų štabo Baltstogėje pirmininkas.

Iš tvarkos pažeidėjų buvo atimti peiliai ir geležinės lazdos.

Daug triukšmo sukėlė ūkininkų "Savigynos" profesinės sąjungos pirmininko Andzrejaus Lepperio (Andžejaus Leperio) pareiškimas, kad M.Krzaklewskis jam pasiūlė 1 mln. JAV dolerių (4 mln. litų) už tai, kad pasitrauktų iš rinkimų kampanijos ir išvyktų iš šalies.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Prie Jungtinių Valstijų Kapitolijaus įžiebta Kalėdų eglė

Kalėdinės eglutės įžiebimo prie Jungtinių Valstijų Kapitolijaus akimirkos

Paaugliai iš „Jaunosios armijos“ su Kalašnikovu rankose priėmė „manekenų iššūkį“

Judėjimo „Jaunoji armija" dalyviai prisijungė prie sąspiečio „manekenų iššūkis“. Kiekviena sustingusi grupė vaidina atskirą siužetą.

Kinai stato savo „Titaniką“

Kinijoje, kuri nepaprastai žavisi legendiniu laivu „Titanikas“ ir jo istorija, pradėta statyti pirmoji pasaulyje natūralaus dydžio šio lainerio kopija.

Austrija: 84 metų milijardierius išsiskyrė su 26 metų žmona (14)

Didžiosios Britanijos laikraštis "The Daily Mail" pranešė apie 84 metų austrų milijardieriaus Richardo Lugnerio ir jo 26 metų žmonos Cathy Schmitz skyrybas. Jų santuoka truko dvejus metus.

Seniausia pasaulyje moteris išdavė paslaptį, kaip prailginti gyvenimą (13)

Emma Morano, laikoma seniausiu žmogumi pasaulyje, antradienį švęsdama savo 117-ąjį gimtadienį pasipuošė ir prieš leisdama ją nufotografuoti paklausė, kaip atrodo jos plaukai.