Walesos pypkė parduota už 10,5 tūkst. zlotų

Likus vos dviem savaitėms iki Lenkijos prezidento rinkimų, kai kurie kandidatai į šalies vadovo postą nutarė savo populiarumą padidinti parduodami asmeninius daiktus. Pirmadienį laikraščio "Gazeta Wyborcza" ir radijo stoties TOK FM iniciatyva buvo surengtas aukcionas, kurio metu buvo parduodama Lecho Walesos (Lecho Valensos) pypkė.
Aukcioną pradėjo pats pypkės šeimininkas, kuris jau kelerius metus nerūko. L.Walesa internete pradinę pypkės kainą pakėlė nuo 100 zlotų (88 litų) iki 1000 zlotų (880 litų).

Išaugus kainai, pypkė buvo parduota už 10,5 tūkst. zlotų (9,24 tūkst. litų). Ją nupirko buvusio prezidento gerbėjas iš Poznanės. Pinigai bus perduoti kraujagyslių ligomis sergančių vaikų fondui.

Antradienį kandidatai į prezidentus rengia naujus aukcionus. Įdomu pažymėti, kad jie siūlo savo varžovų daiktus.

"Solidarumo" rinkimų akcijos (SRA) pirmininkas Marianas Krzaklewskis (Marijanas Kšaklevskis) aukcionui pateikė savo varžovo, Valstiečių sąjungos (VS) pirmininko Jaroslawo Kalinowskio (Jaroslavo Kalinovskio), stalinę žibalinę lempą, o pastarasis - M.Krzaklewskio medžioklinį šautuvą.

Tačiau rinkimų kampanija vyksta ne taip taikiai, kaip gali pasirodyti pažiūrėjus reportažus iš aukcionų. Pasak politikų, ji įgauna brutalų pobūdį.

Pirmadienį Baltstogėje, prezidento akivaizdoje, įvyko incidentas tarp Aleksandro Kwasniewskio (Aleksandro Kvasnevskio) ir Mariano Krzaklewskio šalininkų. Policija sulaikė 7 žmones, tarp kurių buvo ir M.Krzaklewskio rinkimų štabo Baltstogėje pirmininkas.

Iš tvarkos pažeidėjų buvo atimti peiliai ir geležinės lazdos.

Daug triukšmo sukėlė ūkininkų "Savigynos" profesinės sąjungos pirmininko Andzrejaus Lepperio (Andžejaus Leperio) pareiškimas, kad M.Krzaklewskis jam pasiūlė 1 mln. JAV dolerių (4 mln. litų) už tai, kad pasitrauktų iš rinkimų kampanijos ir išvyktų iš šalies.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Makabriška mirtis: dingusį vyrą rado pitono pilve (31)

Be žinios dingęs Indonezijos gyventojas rastas pitono pilve, skelbia vietos policija, informuoja BBC.

Karvę pamėginęs į aptvarą uždaryti policininkas netrukus buvo priverstas sprukti (3)

Penktadienį, kovo 24 d., policijos pareigūnas Gabrielis Estrella pamėgino uždaryti į aptvarą Teksase netoli Templo pabėgusią karvę.

Kinijos ministro primininko susitikimą su Australijoje paįvairino kengūros jauniklis

Ketvirtadienį, kovo 23 d., Kinijos ministras pirmininkas Li Keqiang su žmona Cheng Hong susitiko su Australijos generaliniu gubernatoriumi Peteriu Cosgrove‘u bei jo žmona. Susitikimas įvyko Kanberoje esančioje vyriausybės rezidencijoje. Nuotaiką valstybių vadovams pakėlė įneštas septynių mėnesių amžiaus kengūros jauniklis.

Internautai leipsta juokais: kaip su „BBC tėčio“ situacija susitvarkytų mama (18)

Pamenate, kaip Robertui Kelly duodant interviu BBC kanalui sutrukdė vaikai? Žmonės vis dar negali pamiršti kaip linksmai tai atrodė, tad Naujosios Zelandijos komedijų šou „Jono and Ben“ sukūrė šio interviu parodiją – kaip su tokia situacija susidorotų mama, rašo boredpanda.com.

Dėl šv. Patriko dienos atleido nuo pasninko (4)

Penktadienį Airijoje ir daugelyje kitų šalių bus minima šv. Patriko – Airijos globėjo – diena. Su žalia spalva siejama šventė šįmet pridarė tam tikrų problemų airių katalikams, nes vis dar tęsiasi pasninkas, o tradicinis šventinis airių stalas bent jau Jungtinėse Valstijose neįsivaizduojamas be jautienos.