Vytenis perėjo per turgų

 (3)
Prie turgaus susirinkę V.Andriukaičio padėjėjai kalbėjosi, kad lietus - tai Dagio (konkuruojančios partijos "Socialdemokratija 2000" lyderio - aut.) užsakymas.

Tačiau Seimo nariui tokia drėgmė buvo nė motais: braidžiodamas po balas jis narsiai tiesė turgaus prekiautojams ranką, pastoviniuodamas pasišnekėti apie rinkėjų bėdas. Prekiautojus nustebino gražiai apsitaisiusių žmonių grupė, vaikštinėjanti po turgų. Viena pardavėja garsiai pareiškė: "Agitbrigada vaikšto, ar ką?" V.Andriukaičio svita į kairę ir į dešinę dalijo rinkimų lankstinukus. Paklausus, ar nebus ko nors konkretesnio, pavyzdžiui, silkės ar alaus, socdemai atsakė: "Dagys tegu dalija, jis pinigais aptekęs".

ėmonės guodėsi, kad gyvenimas vis prastėja. Ir patys neuždirba pinigų, ir pirkėjai skaičiuoja kiekvieną centą. Viena moteriškė tvirtino nuo metų pradžios tepardavusi 6 poras batų. Prekiautojai sakė, jog daug vilčių deda į savivaldybių rinkimus. "Leiskit žmonėms uždirbti, tada ir turgaus prekiautojams nereikės badauti", - prašė jie.

V.Andriukaitis, drąsinamai paspausdamas kiekvienam pašnekovui ranką ar patapšnodamas per petį, žadėjo daryti viską, kad tik žmogui būtų geriau. Beje, vienas prekeivis, pamalonintas V.Andriukaičio pasisveikinimo, žadėjo nesiplauti rankų kelias dienas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (1)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.