Vyriškųjų hormonų kiekis gali nulemti kūdikio tolesnę seksualinę orientacija

 (1)
Neseniai mokslininkai paskelbė naujo tyrimo duomenis, pagal kuriuos vyrai dar embriono stadijoje susidūrę su dideliu vyriškųjų hormonų kiekiu įsčiose, yra labiau linkę į homoseksualumą.
Tyrimo autorių nuomone, kuo daugiau brolių turi vyras, tuo daugiau tikimybės, kad jis bus gėjus, nes su kiekvienu jo vyresniųjų brolių gimimu motinos įsčiose didėja testosterono koncentracija. Beje, moterų seksualinei orientacijai brolių ar seserų skaičius neturi jokios įtakos.

"Kiekvieno vyriškosios lyties kūdikio gimimas lemia vyriškųjų hormonų padidėjimą moters gimdoje," teigė vienas iš tyrimo autorių daktaras Marcas Breedlove'as.

"Tuo tarpu kai mergaičių gimimas neturi jokios įtakos jos jaunesniųjų brolių ar seserų seksualinei orientacijai." Breedlove'as pažymėjo, kad net ir jų nustatyta vyresniųjų brolių įtaka jaunesniųjų seksualinei orientacijai yra labai nedidelė. "Jūs negalite klasifikuoti individo vien pagal tai, "kiek vyresnių brolių jis turi".

Pirmagimiai berniukai iš tikrųjų turi mažiau tikimybės tapti gėjais palyginus su visa vyrų populiacija. Tačiau kiekvienas vyresnysis brolis galimybę tapti gėjumi padidina trečdaliu. T.y. jeigu jūs turite 10 ar daugiau vyresnių brolių, jūsų galimybė tapti gėjumi yra 50%," paaiškino daktaras.

"Tai palyginus nežymus efektas. Tačiau kita vertus, vienuoliktasis sūnus yra 10 kartų labiau linkęs tapti gėjumi nei naujagimis," pridūrė Breedlove'as.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.