Vyriausia pasaulio mama nori dar vieno vaiko

Moteris, būdama 63-jų metų pagimdžiusi kūdikį ir patekusi į pasaulio rekordų knygą kaip vyriausia pasaulio mama, tikisi susilaukti dar vieno vaiko.
Dabar jau 67-erių metų Aceli Keh iš Kalifornijos prieš tris metus sėkmingai pagimdė mergaitę prieš tai pamelavusi apie savo amžių gydytojams, gydžiusiems ją nuo nevaisingumo.

Neseniai JAV dienraščiui “National Enquirer” moteris prisipažino svajojanti dar kartą pastoti, jeigu jai tik leis gydytojai.

“Mano duktė Cindy yra tiesiog nuostabi,” teigė Keh.

“Kaip aš galėčiau nenorėti antrojo vaiko? Aš su vyru jau kalbėjau apie tai, ir mes nusprendėme, kad labai norėtume mažajai Cindy padovanoti broliuką arba sesutę.”

Keh tapo vyriausia pasaulio moterimi, pagimdžiusia kūdikį, o šis įvykis pasaulyje sukėlė daug prieštaringų vertinimų.

“Galbūt aš ir mano vyras senstame, tačiau mūsų dukrelė verčia mus jaustis jaunais,” prisipažino moteris pridurdama, kad prižiūrėti vaiką jai padeda ir 88-ių metų jos motina.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.