Vyrai yra pasiruošę naudoti kontraceptines tabletes

 (2)
Trečiadienį paskelbtos tarptautinės apklausos rezultatai parodė, kad jei būtų gaminamos vyriškos kontraceptinės tabletės, dauguma vyrų jas mielai vartotų, o moterys pasitikėtų savo partnerių rūpesčiu dėl lytinių santykių saugumo.
Žurnalo "Human Reproduction" vykdytos kampanijos metu buvo apklausta 4 000 vyrų ir moterų Edinburge, Šanchajuje, Honkonge bei Keiptaune ir net du trečdaliai apklaustųjų vyrų teigė, kad jie naudotų tokias tabletes.

"Dauguma vyrų pripažino, kad atsakomybė dėl kontracepcijos dabar yra per daug užkeliama ant moterų pečių," teigė Richardas Andersonas, Medicinos tyrimų tarybos Edinburge Reproduktyviosios biologijos skyriaus darbuotojas.

Nepaisant gausių teigiamų atsiliepimų, kai kurie vyrai visgi išreiškė savo susirūpinimą dėl galimo tablečių poveikio jų vyriškumui bei seksualiniam pasitenkinimui.

Tik 2% iš apklaustųjų moterų teigė, jog nepasitikėtų savo partneriais, vartojančiais tabletes. Prezervatyvai ir sterilizacija šiuo metu yra vienintelės vyrų kontracepcijos priemonės, tačiau mokslininkai teigia, kad per 5-10 metų rinkoje gali atsirasti ir vyriškos kontraceptinės tabletės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (1)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.