VRM svetainėje nuogos merginos

 (2)
Atsivertę vieno šios ministerijos struktūrinio padalinio - Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM puslapį, interneto lankytojai buvo netikėtai nudžiuginti šios represinės struktūros naujo požiūrio į seksą bei erotiką.

Jie turėjo gerą progą ne tik perskaityti operatyvią informaciją, informacinius pranešimus, statistiką, bet ir "gauti nemokamos informacijos" apie nuogas moteris, moteriškos krūtinės konkursą, sužinoti naujo lietuviško puslapio "Kurvos ir Lithuania", taip pat pirmojo "Sex" saito Lietuvoje adresus bei pavartyti "kas savaitę atnaujinamą nemokamą žurnalą vyrams".

Kai kurių apsilankiusiųjų VRM svetainėje nuomone, nuogos gražuolės ją gerokai pagyvino, dėl to gali kilti mintis, jog tai buvo gana retai lankomos VRM svetainės savotiška reklaminė kampanija.

Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai paaiškino, jog jie neturi nieko bendra su pastarosiomis dienomis VRM svetainėje atsiradusia nuoroda į erotinius puslapius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.