V.Putinas ketina publikuoti savo memuarus internete

 (1)
Išrinktasis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kurio atsiminimų knygos "Pirmuoju asmeniu" angliškas vertimas "First Person" nuo šio mėnesio bus pradėtas platinti ir internete, turės galimybę pasigalinėti kibernetinėje erdvėje su garsiuoju siaubo romanų autoriumi Stephenu Kingu (Stivenu Kingu).
Knyga pasirodys internete tuo pat metu kaip ir JAV knygynuose - balandžio 29 ir 30 dienomis, pirmadienį pranešė JAV leidykla "PublicAffairs", įsikūrusi Niujorke.

S. Kingui praėjusį mėnesį irgi kilo mintis savo naują knygą "Apžergus kulką" (Riding the Bullet) platinti internete, tačiau siaubo meistras apskritai nutarė apsieiti be tradicinės popierinės knygos.

"PublicAffairs" leidėjas Peteris Osnosas (Piteris Oznosas) pranešė, kad jo bendrovė pasirašė kontraktą su "elektroninės literatūros" platinimo bendrove "netLibrary".

Šioji įsigijo išimtinę teisę platinti V. Putino knygą per savąjį "Peanut Press Web" tinklalapį adresu http://www.peanutpress.com. Skaitytojai galės skaityti knygą savo asmeniniame kompiuteryje arba per "Palm Pilot".

"Kai pradėjome rengtis spausdintinti knygą, pasirodė Stepheno Kingo knyga, tad apsvarstėme ir nutarėme, kad reikia daryti tą patį", pareiškė "PublicAffairs" reklamos direktorius.

Knyga "Pirmuoju asmeniu" yra sudaryta iš buvusio KGB šnipo V. Putino interviu, kuriuos jis davė trims rusų žurnalistams.

Be to, "The New York Times" pirmadienį pranešė, kad V. Putinas dabar svarsto galimybę MSNBC tinklalapio svetainėje rengti diskusijas su interneto vartotojais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.