Vilniuje neblaivus Lenkijos gynybos atašė sukėlė autoavariją

 (9)
19 val. 8 min. judrioje Kauno-Žemaitės-Naugarduko gatvių sankryžoje Lenkijos ambasados Lietuvoje automobilis "Daewoo Espero", kurį vairavo gynybos atašė, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio "Lancia Thema" ir su juo susidūrė.

Policijos departamento pranešime apie diplomatą teigiama, kad "matėsi akivaizdūs išoriniai girtumo požymiai".

Pasak Vilniaus kelių policijos pareigūnų, diplomatinę neliečiamybę turintis Lenkijos gynybos atašė atsisakė leisti alkotesteriu nustatyti jam girtumą.

Pernai lapkritį TV3 kanalas nufilmavo incidentą, kai Vilniaus kelių policija sustabdė greitį viršijusį automobilį, kuriuo, kaip vėliau paaiškėjo, iš Vilniaus atgal į Rygą važiavo Lenkijos ambasadorius Latvijoje Jaroslawas Bratkiewiczius (Jaroslavas Bratkievičius).

Ambasadorius, pasinaudojęs diplomatine neliečiamybe, iš savo automobilio nelipo.

TV3 reportaže apie incidentą buvo teigiama, kad Lenkijos konsulas, dirbantis Vilniuje, šiurkščiai elgėsi su žurnalistais ir net mėgino sugadinti jų filmavimo kamerą.

Reportaže buvo matyti, kaip diplomatas tiesia ranką link kameros, ir po to vaizdas tampa nekokybiškas.

Užsienio šalių ambasadų automobiliai į autoįvykius Vilniuje patenka gana dažnai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (4)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.