Vilnietis nori prisiteisti Gedimino pilį

44 metų vilnietis BNS sakė, jog jis svajoja nustatyti savo teises į Gedimino pilį ir teigė, jog anksčiau taip pat bandė tai padaryti, tačiau bandymai baigėsi "mėginimu jį užmušti".

Jis teigė, jog "Gedimino pilies architektūra yra suklastota", ir dėl to taip pat žadėjo bylinėtis, kai bus nustatytos jo teisės į pilį. Prisiteisęs pilį, jis teigė ją uždarysiąs lankytojams.

Paklaustas apie profesiją, S. Jerechinskis teigė, kad jo hobis yra dailė, o dirbti jis galįs "ir rašytoju, ir statybininku". Paklaustas, kur mokėsi, vilnietis tvirtino, kad "paprasčiausiai turi galvą".

Pilis ant dabartinio Pilies kalno stovėjo nuo V a., iki XIII a. ji buvo medinė. XX a. 4 dešimtmetyje ji buvo restauruota, nuo 1960 metų pilyje veikia muziejus

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.