Venesueliečiai labiausiai patenkinti seksu

"Roper Starch Worldwide" pasaulinės apklausos rezultatai paskelbti ketvirtadienį. Nustatyta, kad 46 proc. venesueliečių labai patenkinti seksualiniu gyvenimu. Tokių laimingų brazilų yra 32 proc., o JAV gyventojų - 27 proc. Bendrai pasaulyje seksu patenkinti 19 proc. vyresnių nei 17 metų žmonių.

Apklausa atlikta 1999 metų pabaigoje, 19-oje valstybių.

"Venesueliečiai labai pasitiki savimi ir rūpinasi išvaizda. Tikriausiai dėl šių priežasčių jie ir yra labiau patenkinti seksu", sakė kompanijos tyrimų direktorius Tomas Milleris (Tomas Mileris).

Praėjusių metų spalio mėnesį ta pati rinkos tyrimų kompanija paskelbė, jog iš 30 valstybių Venesueloje vyrai ir moterys labiausiai rūpinasi savo išvaizda ir nuolat galvoja, kaip atrodo.

Šiemetinė apklausa parodė, kad labiausiai seksualiniu gyvenimu nepatenkinti yra Honkongo gyventojai. Labai patenkintų buvo tik 5 proc.

Priešpaskutinė yra Rusija - šioje šalyje 6 proc. žmonių teigė esą patenkinti seksu. Kinijoje tokių žmonių yra 9 proc., o Vokietijoje, Italijoje ir Malaizijoje - 14 proc.

Jei nekreipsime dėmesio į Italiją, apklausos rezultatai maždaug atitinka kultūrinius stereotipus.

"Lotynų Amerika daugeliui asocijuojasi su puikiais meilužiais, Prancūzija - su meile, o Indija - su Kama Sūtra", sakė T. Milleris.

Tuo tarpu 10 valstybių, kuriose žmonės labiausiai patenkinti seksu yra: Venesuela, Brazilija, JAV, Indija ir Meksika (26 proc.), Australija ir Prancūzija (25 proc.), Didžioji Britanija (23 proc.), Nigerija (22 proc.), Danija (21 proc.).

"Kultūrologiškai šnekant, dauguma tų šalių, kurios garsėja romantika, aistra, meile ir seksu, pateisina tokią savo reputaciją", sakė T. Milleris.

Esminio skirtumo jaučiant pasitenkinimą seksu tarp lyčių nėra. "Tango reikia dviejų žmonių. Jei vienas partneris laimingas, antrasis paprastai irgi", pakomentavo tyrimų direktorius. Seksu labiausiai patenkinti 30-39 metų žmonės, antrojoje vietoje yra 18-29 metų amžiaus grupė, trečiojoje - 40-49 metų grupė. "Paskutinieji" yra 50-59 ir vyresni nei 60 metų žmonės.

"30-39 metų amžiaus žmonės labiausiai vertina artimumą, nes dauguma jų yra susituokę su savo mylimaisiais. Jaunesni taip pat mėgaujasi seksu, bet jų santykiai paprastai trunka trumpiau, tuo tarpu seksualiniam pasitenkinimui reikia ilgalaikių ryšių", sakė T. Milleris.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (7)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.