Valstietis išsikastravo, kad nenusidėtų

 (9)
Vienas Bolivijos valstietis Didįjį penktadienį išsikastravo, kad jau niekada nebepadarytų nuodėmės, susijusios su lytiniu potraukiu, ir taip priartėtų prie Dievo.
Šalies dienraštis "El Deber" išspausdino 25 metų Jesuso Urtado Guterreso nuotrauką. Jis žurnalistams šypsodamasis pareiškė: "Norėjau vadovautis Dievo žodžiu ir tik šitaip galėjau pakeisti savo gyvenimą".

Šventajame Rašte smerkiami nesantuokiniai lytiniai santykiai ir jie laikomi viena sunkiausių nuodėmių. Bet Katalikų bažnyčia atmeta savęs luošinimą ir kastravimą.

"Kad galėčiau priimti Dievą ir būti arčiau jo, mano kūnas turi apsivalyti nuo visų nuodėmių. Todėl paliepiau sau nusipjauti kapšelį", - sakė ligoninėje gulintis J.Urtado Guterresas. Jis pridūrė, kad ateityje nusipjaus ir varpą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.