Vaiduoklių medžiotojai pasiryžę sugauti nukirsdintos karalienės šmėklą

 (1)
"Be abejonės čia esama šmėklos. Daugybė žmonių tai matė, todėl nepaprastai įdomu, kaip viskas klostysis", laikraščiui "Saturday Guardian" sakė karališkųjų rūmų atstovė spaudai.

Temperatūros matavimo prietaisais ir fotoaparatais ginkluotos vaiduoklių medžiotojų komandos pasirengę apieškoti visus rūmus, kur buvo laikoma penktoji karaliaus Henriko VIII žmona Catherine Howard (Katerina Hovard) iki išvežimo į Londono Tauerį. Ji buvo antroji karaliaus sutuoktinė, kuriai buvo įvykdytas mirties nuosprendis.

Pasak Hertforširo universiteto dėstytojo Richardo Wisemano (Ričardo Vaizmeno), organizavusio šią akciją, manoma, kad prieš mirties bausmę, Catherine desperatiškai pabandė ištrūkti iš šių rūmų.

Mokslininkas rengiasi padaryti eilę terminio fono vaizdų, siekdamas nustatyti galimas "šaltas dėmes" ir kviečia turistus prisijungti prie karališkos "kraują stingdančios iškylos".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.