Užtikrinant Clintono saugumą griebtasi gudrybės

Apgavystė prasidėjo Bombėjuje, kur B. Clintonas raudonu kilimu priėjo prie didžiulio JAV karinio lėktuvo C-17 ir apkabino JAV ambasadorių Indijoje Richardą Celeste (Ričardą Selestę) bei jo žmoną, kurie atvyko išlydėti delegacijos.

Tačiau užuot lipęs į didžiulį lėktuvą, B. Clintonas apsisuko ir patraukė prie kitoje pusėje stovėjusių dviejų nedidelių lėktuvų, vienas kurių buvo su įprastais mėlynais ir baltais JAV skiriamaisiais ženklais, o kitas - be jokių ženklų.

Brianas Staffordas (Brajanas Stafordas), JAV Slaptosios tarnybos, atsakingos už prezidento saugumą, direktorius, įlipo į įprastai pažymėtą lėktuvą, o B. Clintonas - į nepažymėtą.

Šios ypatingos saugumo priemonės byloja apie JAV susirūpinimą B. Clintono saugumu šalyje, kurią JAV pareigūnai kaltina "teroristinių" Afganistano grupuočių rėmimu ir kur 1999 metais raketomis buvo apšaudyta JAV ambasada bei Amerikos centras.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.