Už 50.186 USD galima nusipirkti tualetinio popieriaus

 (1)
Korupcijos krečiamas Kolumbijos Kongresas išleido daugiau kaip 49.119 dolerių naujiems tualetams įrengti, 50.186 dolerių tualetiniam popieriui, 94.476 dolerius naujųjų Kongreso rūmų grindims bei sienoms nupoliruoti bei 56.990 dolerių "2000-ųjų metų" kompiuterių krizei išvengti, taip rašoma 1999-ųjų metų išlaidų ataskaitoje.
Iš viso Žemieji (Atstovų) rūmai sugebėjo patvirtinti net 62 sutartis, kurių vertė 2,8 mln. dolerių, gruodžio 30-ąją ir 31-ąją dienomis, per kurias nedirbo nei vienas šalies įstatymų leidėjas. Už sumą, įvardintą tualetų atnaujinimo kontrakte, būtų galima nusipirkti gana prabangų dviejų kambarių butą netoli Bogotos, o už 50 186 dolerius - net 135.000 tualetinio popierių ritinėlių arba 62.700 muilo gabaliukų.

Šie neįtikėtini kontraktai patraukė ir šalies vyriausiojo prokuroro dėmesį, kuris ėmė tirti jų sudarymo sąlygas ir aplinkybes.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.