Uolus JAV pilietis įskundė I.Sabonienę

 (62)
NBA klube "Portland Trail Blazers" žaidžiančio vidurio puolėjo Arvydo Sabonio šeimoje - nemalonumai. Krepšininko žmona Ingrida buvo sulaikyta policijos už tai, kad vairavo neblaivi.
Kaip pranešė Jungtinių Valstijų naujienų agentūra AP, antradienį Portlendo pašonėje esančiu 26-uoju greitkeliu važiavęs vyriškis pastebėjo įtartinai nedrausmingai riedantį automobilį, prie kurio vairo sėdėjo Ingrida Sabonienė, ir pradėjo jį sekti.

Tai įvyko apie 15 val. 15 min. vietos laiku, kai iki ketvirtųjų NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynių tarp "Blazers" ir "Utah Jazz" liko pora valandų.

I.Sabonienė važiavo į Montessori mokyklą pasiimti ten besimokančių savo vaikų. Kai ji pastatė mašiną prie mokyklos, liudininkas iškvietė policijos pareigūnus. Šie sulaikė I.Sabonienę.

Nustačius, jog moteris vairavo neblaivi, ji buvo pristatyta į Vašingtono apylinkės (Oregono valstija) kalėjimą, kuriame praleido nuo 3 iki 4 valandų.

Sumokėjus užstatą I.Sabonienė išleista į namus, jai išduotas laikinas (30 dienų galiojantis) vairavimo pažymėjimas. Artimiausiu metu įstatymo numatyta tvarka lietuvė turės pasirodyti valstijos teisme, kuriame galės neigti arba pripažinti pažeidusi įstatymą.

Vašingtono apylinkės šerifo departamento ryšių su visuomene pareigūnė Marlene Gaskins vakar AP teigė, kad teismas spręs, kaip įvertinti incidentą.

Paaiškėjus, jog tai pirmasis toks I.Sabonienės nusižengimas, moteriai gali būti paskirtas dalyvavimas įvairiose antialkoholinėse švietimo programose.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.