Ukrainietis pavogtą karvę vežėsi „Žigulių“ salone

 (18)
Vinycios srities (Ukraina) gyventojas Anatolijus Stepaniukas pavogė Teklivkos kaime karvę ir ėriuką, praneša lenta.ru. Gyvūnus jis išsivežė automobilio „VAZ-2101“ automobilio salone.
Ukrainos policijos nuotr.

Vagystė įvyko naktį. A. Stepaniukas įsigudrino įgrūsti abu gyvūnus į „Žigulių“ saloną, prieš tai, žinoma, išėmęs sėdynes.

Paskui vyriškis su laimikiu išvyko namo. Kad niekas nepastebėtų, jis važiavo kaimo keliukais. Tiesa, jau po 20 kilometrų susiprotėjo, kad važiuoja priešinga kryptimi.

Apsisukinėdamas A. Stepaniukas įvažiavo į griovį, o iš jo jau nebepajėgė išvažiuoti. Palikęs transporto priemonę su abiem vogtais gyvūnais jis patraukė namo, stabdydamas pakeleivingas mašinas.

Paliktą automobilį greitai rado milicijos darbuotojai. Jie išlaisvino gyvūnus ir grąžino juos šeimininkui.

A. Stepaniukas pranešė milicijai, kad iš jo neva pavogė automobilį. Paskui bendraudamas su milicijos darbuotojais ėmė painiotis, galiausiai prisipažino pavogęs gyvūnus.

Anksčiau A. Stepaniukas buvo įkliuvęs teisėsaugininkams už automobilio nuvarymą. Dabar jam gresia šešeri metai kalėjimo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Rusų turistai išgarsėjo Turkijos viešbutyje – vogė net tualetinį popierių (367)

Du Rusijos piliečiai iš vieno Turkijos viešbučio sumąstė išsigabenti du lagaminus nukniauktų neeilinių trofėjų. Deja, sumanymas jiems neišdegė – daiktus aptiko apsaugos darbuotojai, rašoma svetainėje life.ru.

Arkanzase vyras sulaužė Dekalogą automobiliu (1)

Arkanzase 32 metų vyras buvo suimtas po anksti trečiadienį įvykusio incidento, kai automobilis rėžėsi į paminklą Dekalogui, ką tik pastatytą prie valstijos įstatymų leidybos institucijos.

Kalifornijoje išrinktas bjauriausias šuo pasaulyje (8)

Kalifornijoje, Petalumos mieste, 29 kartą įvyko bjauriausio šuns pasaulyje rinkimai. Rinkimuose triumfavo italų mastifė vardu Martha. Jai atiteko trofėjus, o jos šeimininkei Shirley Zindler - 1500 JAV dolerių prizas. Publikos numylėtinė Martha taip pat skris į Niujorką pasirodyti žiniasklaidai.

Karalienė Elžbieta II įduota policijai dėl KET pažeidimo (29)

Didžiosios Britanijos Vakarų Jorkšyro policija gavo pranešimą, kad į oficialaus Parlamento sesijos atidarymo ceremoniją karališkuoju automobiliu vykstanti šalies monarchė nebuvo prisisegusi saugos diržu. Kaip skelbia BBC, žinią apie Londono gatvėmis važiavusią saugos diržu neprisisegusią karalienę perdavė nenustatytas asmuo, paskambinęs pagalbos telefonu.

Australai nepabijojo vėsos ir per saulėgrąžą maudėsi nuogi (8)

Birželio 21 d., trečiadienį rekordinis skaičius drąsuolių tekant saulei šoko į šaltus Dervento upės vandenis. Tai jau penktas kasmetinis nuogalių plaukimas.