Ugnikalnis privertė pasukti lėktuvą atgal

 (2)
Italijoje trečiadienį į keleivinį lėktuvą, kuriuo skrido 143 žmonės, pataikė ir jį lengvai apgadino lavos gabaliukai iš Etnos ugnikalnio.
Iš Katanijos Sicilijoje į Milaną skridęs aviakompanijos "Air Europe" lėktuvas "Airbus A320" buvo priverstas grįžti.

Per incidentą niekas iš 137 keleivių ir 6 įgulos narių nenukentėjo. Pasak piloto, greičiausiai pasikeitus vėjo krypčiai, uolienų gabaliukai ir pelenai iš Etnos ėmė kristi ant maždaug 1 tūkstančio metrų aukštyje į rytus nuo ugnikalnio skridusio lėktuvo. Per netikėtą krušą suskilo pilotų kabinos iliuminatorius.

Italijos vulkanologai nuolat perspėja, kad trijų tūkstančių metrų aukščio Etna - didžiausias Europos ugnikalnis - yra neprognozuojama.

Todėl lėktuvų pilotams geriau daryti apie ją didelį lanką. Šis incidentas, ekspertų nuomone, galėjo baigtis ir daug liūdniau.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (7)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.