Tyli sutuoktinių porelė

 (2)
Viena sutuoktinių pora Brazilijoje jau 35 metus tarpusavyje nesikalba, tačiau, nepaisant to, džiaugiasi laiminga santuoka. 65 metų Geraldo ir 71 metų Sebastiana pirmadienį paminėjo neįprastas savo metines.
"Moteriai nereikia girdėti, kad vyras ją myli, nes tada ji išpuiksta. Per visą šį tylos laikotarpį mes labai mylėjome vienas kitą ir susilaukėme penkių vaikų", pasakojo Geraldo savo istoriją.

Vyras, supykęs ant žmonos, tylos įžadus davė 1965-aisiais, praėjus 15 metų po vedybų.

Kai porai gimė žaliaakis vaikas, Geraldo įtarė, jog Sebastiana buvo jam neištikima su gatvės kepėju.

"Tai tik gandai", prisiekinėja moteris. Geraldo, jo paties teigimu, seniai pamiršo šį reikalą, tačiau nenori laužyti senos priesaikos.

"Pirmaisiais metais daug žliumbiau, tačiau dabar mes puikiai sutariame. Mums bendrauti padeda vaikai ir anūkai", pasakojo žmona, pridurdama, kad "vyras, norėdamas mylėtis, paprasčiausiai jai kepšteli ranka".

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.