TV laidoje už milijonieriaus ištekėjusi slaugė ketina pozuoti žurnalui "Playboy"

 (5)
Blondinė slaugė, tiesiogiai per televiziją transliuoto konkurso metu ištekėjusi už milijonieriaus, tačiau netrukus anuliavusi šią santuoką, netrukus pasauliui gali parodyti tai, ko jos buvęs sutuoktinis neturėjo galimybės pamatyti.
Darva Conger ketina už šešiaženklį honorarą pozuoti nuoga žurnalui "Playboy", pranešė laikraštis "New York Post". Tačiau 42-iejų metų milijonierius Rickas Rockwellas tikrai nepirks šio "Playboy" numerio.

"Aš nežadu jai skirti papildomų 5 centų," teigė Rockwellas, pasigirdus kalboms apie galimą jo buvusios žmonos apsinuoginimą prieš objektyvus. Užuot pirkęs žurnalą, milijonierius ketina jį tik pavartyti prie laikraščių kiosko.

Slaugės sandėris su "Playboy" greičiausiai ir vėl atnaujins aršios į ją pačią nukreiptos kritikos laviną.

Jay'jaus Thomo, televizijos konkurso "Kas nori ištekėti už milijonieriaus?" vedėjo, nuomone, šis Conger žingsnis tik dar kartą įrodo jos tikruosius motyvus.

"Ji pasiekė savo tikslą gauti daug pinigų," Niujorko dienraščiui teigė Thomas. "Juokinga. Pasirodžius žurnalui jos buvęs vyras Rickas Rockwellas galės pirmą kartą išvysti ją nuogą."

Darvos Conger ir Ricko Rockwello santuoka, įvykusi tiesioginiame "Fox" televizijos eteryje vasario 15-ąją, buvo anuliuota balandžio 5-ą dieną Las Vegase.

Kaip teigė Conger, Rockwellas nuslėpė nuo jos savo ankstesnius nesutarimus su teisėsauga po to, kai jis grasino savo buvusiai sužadėtinei.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.