Tinginiai gyvena ilgiau

 (4)
Optimistai gyvena ilgiau nei paniurėliai, teigia amerikiečių statistika, o 110 metų Izraelyje gyvenantis arabas tikina, kad ilgo gyvenimo paslaptis glūdi tinginystėje.
JAV mokslininkai nuo 1962 iki 1965 m. apklausė 839 žmones, o 1994 m. apdorojo anketas sugrupavę jas pagal nervinę apklaustųjų būklę ir nusiteikimą gerai gyventi.

Pasirodo, grupėje būta 197 pesimistų ir 124 optimistų. Nustatyta, kad pesimistai gyvena daug trumpiau, be to, jie itin linkę į depresiją ir serga dažniau.

Tuo tarpu Izraelio Bir el Maksuro kaimo gyventojas 110 metų Mohammedas Hugaritas sako, kad ilgo gyvenimo paslaptis tokia: nedirbk ir gyvensi tikrai ilgai.

Neseniai senolis nusilaužė koją ir pateko į ligoninę. Jo garbiu amžiumi ir sveikata susižavėjusiems gydytojams jis taip paaiškino savo ilgaamžiškumą: "Niekada nedirbau - nė dienelės, nerūkau, kasdien išgeriu po puoduką alyvų aliejaus, stiklinę pieno ir suvalgau šaukštą medaus su kaupu".

M.Hugaritas buvo vedęs du kartus, turi 16 vaikų, vyriausiam sūnui - 68, o jauniausiam - 23 metai. Senukas jau sulaukė 69 vaikaičių ir kelių dešimčių provaikaičių. Į ligoninę šimtamečio aplankyti ateina jo brolis, kuriam dar tik... 99-eri.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.