Tigrui ieškoma nuotakos

Tigrei - Amūro tigro Gintaro Odesos zoologijos sode nuotakai įsigyti 2000 metų miesto socialinės ir ekonominės raidos plane numatyta 3 tūkst. grivnų.
Nuotakos tigrui dairomasi Londone ir Vienoje, pranešė interviu zoologijos sodo direktorius Antonas Tilė. Viena Amūro tigro poravimosi naktis kainuos 2 tūkst. dolerių, o jų turi būti kelios - tokie biologijos dėsniai, sakė jis, pridurdamas, kad trūkstamą sumą žadėjo surinkti rėmėjai.

"Amūro tigrų yra anaiptol ne kiekviename zoologijos sode. Mūsų Gintarui rugpjūtį sukaks 14 metų. Amžius solidus, kaip tik tada tigrai kuria šeimas", pažymėjo A. Tilė.

Į tarptautinę Raudonąją knygą įtraukti Amūro tigrai - didžiausi kačių šeimos plėšrūnai. Gintaras sveria 250 kilogramų, per dieną jam sušeriama 12 kilogramų šviežios mėsos, 12 triušių ir 20 kiaušinių.

Odesos zoologijos sode gyvenantis tigras niekada nebuvo taigoje. Jo gimtinė - Kauno zoologijos sodas, ten gimė ir jo tėvai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.