Televizijos žvaigždė laimėjo šmeižto bylą

Trečiadienį garsi britų televizijos laidų vedėja Paula Yates Londono ir Sidnėjaus teismuose laimėjo šmeižto bylą prieš žurnalą ir knygą, kurioje buvo nepagrįstų kaltinimų, susijusių su jos santykiais su nusižudžiusiu INXS vokalistu Michaelu Hutchence'u.
P.Yates teisme užginčijo pareiškimus, kad ji tyčia pastojo, norėdama prie savęs išlaikyti M.Hutchence'ą, o vėliau sukūrė istoriją apie vaisingumo kursą, norėdama pridengti savo intrigas.

Australijoje M.Hutchence'o biografas Vincentas Lovegrove'as atsiprašė P.Yates ir sutiko sumokėti kompensaciją, kurios dydis nenurodomas.

Londone P.Yates advokatas Anthony Burtonas pareiškė, kad straipsnis apie tai pasirodė laikraščio "Mail on Sunday" žurnale "Night and Day". P.Yates į teismą padavė "Associated Newspapers" organizaciją, "Mail on Sunday" leidėjus bei "Faber and Faber" leidyklą, V.Lovegrove'o knygos leidėjus Didžiojoje Britanijoje.

Ieškovės advokatas A.Burtonas teigė, kad jo klientė buvo įskaudinta pranešimų apie savo dukters gimimą ir teisinių veiksmų ėmėsi, norėdama įrodyti, kad Tiger Lily buvo laukiamas kūdikis.

M.Hutchence'as 1997 metais buvo rastas pasikoręs Sidnėjaus viešbučio numeryje.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.