"Teletabiai" jau Rusijoje

 (1)
Britų transliavimo korporacija (British Broadcasting Corp.) pirmadienį pareiškė susitarusi dėl sandėrio suteikti licenciją garsųjį serialą ikimokyklinio amžiaus vaikams "Teletabiai" transliuoti Rusijoje.
Ši licencija (365-ioms "Teletabių" serijoms) buvo suteikta Rusijos TV kanalui RTR. Tai reiškia, kad serialu galės džiaugtis apie 200 mln žmonių auditorija nuo Kaspijos jūros iki Sibiro.

"Šio sandėrio mastas ir apimtis neturi sau lygių," teigė Alison Homewood, Komercijos skyriaus Europoje, Artimuosiuose Rytuose bei Indijoje vadovė.

Bendradarbiaudama su "Egmont Russia" BBC Worlwide taip pat žada pradėti leisti knygų apie teletabius seriją, bei dar tariasi dėl galimos prekybos žaisliniais suvenyrais sutarčių.

BBC jau suteikė "Teletabių" transliavimo licencijas daugiau kaip 120 teritorijoms pasaulio mastu.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.