"Telemaratone Ad rem" atsisakė dalyvauti ir TV3

 (4)
TV3 televizija nusprendė nedalyvauti televizijų publicistikos konkurse "Telemaratonas Ad rem".
Konkursą, kuris vyks gegužės 5 dieną ir bus tiesiogiai transliuojamas per Lietuvos nacionalinę televiziją, rengia žurnalistė Jolanta Šarpnickienė ir reklamos agentūra "Mūsų linija".

Kaip BNS pranešė TV3 atstovė spaudai Daina Andrikienė, televizijos vadovybės nuomone, šiemet nebuvo tikslinga rengti konkursą, nes per metus nė vienoje televizijoje neatsirado itin naujų ir įdomių temų, kurias būtų galima pristatyti "Telemaratonui Ad rem".

"Kiekvienais metais konkursą gaubiančios įvairios konfliktinės situacijos dėl komisijos sudarymo ar nominacijų skyrimo būdavo tas "šaukštas deguto", kuris apkartindavo konkurso dalyvių bei rengėjų nuotaiką ir neskatindavo konstruktyvių santykių tarp televizijų", rašoma TV3 pranešime.

Anksčiau LNK televizijos programų direktorius Paulius Kovas yra sakęs BNS, kad LNK televizija nedalyvaus dėl rengėjų nekompetencijos.

"Kam kurti konkurso kategorijas, jei jame yra priimama viskas, kas atnešama", sakė P. Kovas.

Be to, P. Kovo teigimu, LNK nebuvo oficialai pakviesta dalyvauti konkurse.

Kaip spaudos konferencijoje pristatydama "Telemaratoną" sakė konkurso sumanytoja J. Šarpnickienė, jo tikslas yra skatinti gerą publicistiką, o ne televizijų ambicijas.

Renginio sumanytoja teigė, kad šiais metais į komisiją pakviesti tie žmonės, kurie domisi televizija, kurių darbas yra ją stebėti ir vertinti.

Šiais metais darbus vertins žurnalistai Žygintas Pečiulis, Skirmantas Valiulis, Audronė Urbonaitė, Romualda Stonkutė, Vaidas Jauniškis, Ferdinandas Kauzonas, režisieriai Janina Lapinskaitė, Gintaras Šeputis, Arūnas Matelis, VRS reklamos agentūros atstovas Jonas Banys, Spaudos, radijo ir TV rėmimo fondo tarybos Audovizualinių visuomeninių informacinių priemonių komisijos pirmininkė Vaiva Žukienė, Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos narys Romanas Sedlickas, radijo stočių savininkas Hubertas Grušnys ir J. Šarpnickienė.

Per konkursą bus išrinktos geriausios programos (žinių laida, periodinė publicistinė laida, kultūrinė publicistinė laida arba laidų ciklas), geriausi videosiužetai (geriausias publicistinis, komiškiausias videodarbas, "Metų reportažas" ir "Metų debiutas") bei įteikti specialieji apdovanojimai ("Žiūrovų simpatijų", "Metų prodiuseris", "Metų TV laidos vedėjas", "Už nuopelnus TV publicistikai", "Už humaniškiausią darbą").

Nugalėtojai bus apdovanoti skulptoriaus Roberto Antinio sukurtu prizu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.