"Teleloto" keičia TV kanalą

 (3)
Pasak pranešimo, viena pagrindinių tokio sprendimo priežasčių yra tai, jog LNK Vilniuje neturi televizijos studijos. Kiekvieną sekmadienį loterija turi vežti iš Vilniaus į Lapes prie Kauno ir atgal lošimo informaciją, kompiuterinę ir kitą būtiną įrangą.

Loterijos organizatorių teigimu, kiekvieną sekmadienį rizikuojama, kad, įvykus autoavarijai ar dėl kitų priežasčių lošimas gali neįvykti.

Antra svarbi priežastis - "Teleloto" filmuojant Vilniuje, būtų galima svarstyti galimybę prekybą bilietais pratęsti iki sekmadienio popietės.

Dabar bilietais prekiaujama iki šeštadienio vakaro.

"Jau seniai buvo žadama, kad LNK televizija persikels į Vilnių. Kadangi šios kalbos taip ir liko pažadais, buvo pradėta ieškoti galimybių filmuoti "Teleloto" Vilniuje", sakoma loterijos organizatorių pranešime spaudai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.