"Teleloto" didysis prizas laimėtas Gargžduose, automobilis - Klaipėdoje

Tai jau aštuntas solidus prizas, laimėtas Gargžduose. Šio miestelio gyventojai yra laimėję tris automobilius, tris didžiuosius prizus bei du "Aukso puodus".

Tiražo automobilis "Daihatsu Grand Move" atiteko penktadienį Klaipėdoje, prekyvietėje H. Manto gatvėje bilietą įsigijusiam loterijos dalyviui. Laimingojo bilieto numeris - 0571699. Iš viso Klaipėdos rajone yra parduoti 49 "Teleloto" bilietai, laimėję automobilį ar solidžią pinigų sumą.

Sekmadienį "Aukso puodo", kuriame susikaupė 511 849 Lt, niekas nelaimėjo.

Iš viso loterijos dalyviai išsidalijo 660 423 litus.

Loterija prognozuoja, jog kitą sekmadienį "Teleloto" "Aukso puode" gali būti daugiau nei pusė milijono litų. Papildomas prizas - automobilis "Nissan Almera".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (2)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.