Telefono būdelė dykumoje buvo per daug populiari

 (4)
Telefono būdelė, įrengta viduryje dykumos, neseniai buvo išmontuota, nes ja pradėjo domėtis per daug žmonių.
Ši būdelė stovėjo Mojave nacionaliniame draustinyje Kalifornijoje nuo 7 dešimtmečio, tačiau prieš tris metus pradėjo traukti interneto vartotojų dėmesį.

Iš viso pasaulio žmonės skambindavo į šią telefono būdelę norėdami tik įsitikinti, ar kas nors pakels telefono ragelį. Ragelį dažniausiai pakeldavo … tokie pat smalsuoliai, specialiai atvažiuodavę prie būdelės įsitikinti, kas kalba kitame laido gale.

Taigi, telekomunikacijų kompanija “Pacific Bell” bei Nacionalinė parkų tarnyba nusprendė išmontuoti būdelę, nes ji pradėjo dominti per daug smalsuolių.

“Suaktyvėjęs žmonių srautas turėjo neigiamos įtakos visai draustinio aplinkai,” teigė Mojave darustinio pareigūnai.

Telefono būdelę dar 7 dešimtmetyje įrengė rūdakasiai iš netoliese esančios kasyklos. Tačiau dabar ją primins tik cementinis pagrindas, ant kurio ji stovėjo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (4)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.