Teismui pritarus įvyko apsinuoginusių žmonių fotosesija

 (1)
150 paliegę, ploni, tatuiruoti, plaukuoti, išbalę arba nudegę saulėje žmonės nuogi pozavo nuotraukoms jau kitą dieną po to, kai JAV Aukščiausiasis teismas atmetė reikalavimą uždrausti šią akciją.
Fotografas Spenceris Tunickas, nepaisant miesto vadovų prieštaravimo, išsikovojo teisę suorganizuoti fotosesiją po Williamsburgo tiltu Niujorke.

Masinį išsirengimą, įvykusį ankstų sekmadienio rytą prie East Riverio, daugelis suprato kaip artistinės laisvės išraišką. Tunickas, kuris nuo 1995-ųjų jau penkis kartus buvo areštuotas už apsinuoginusių žmonių fotosesijų organizavimą Niujorke, šią naująją savo akciją pavadino "šiuolaikinio menininko, dirbančio su kūnu" pergalę.

Praėjusią vasarą Tunickas iškėlė bylą miesto vadovams po to, kai eilinės fotosesijos metu policijos pareigūnai suėmė fotografui pozavusius žmones. Teisme jis teigė, kad tokiu būdu buvo pažeistos jo konstitucinės teisės, nes joks įstatymas nedraudžia fotografuoti apsinuoginusius žmones.

Gegužės 19-ąją federalinis Apeliacinis teismas pripažino, kad Tunickas visgi turi teisę rengti savo neįprastas fotosesijas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.