Teismas vaikams neleido užšaldyti motinos lavono

 (4)
Brolis ir sesuo, nenorintys skirtis su savo velione motina, negali laikyti jos kūno namų šaldytuve su stiklinėmis durimis, nusprendė Apeliacinis teismas Prancūzijoje.
50-metė Joelle Leroy ir jos 52-iejų metų brolis Michelis, abu nesukūrę savo šeimų ir labai prisirišę prie motinos, norėjo, kad jos poilsio vieta taptų jų namo rūsys.

Tačiau pirmadienį teismas nusprendė, kad “mirusio žmogaus užkonservavimas šaldytuve nėra priimtinas teisėsaugos akimis.”

Lisos Leroy kūnas buvo laikomas morgo šaldytuve nuo liepos mėnesio.

Vietiniai pareigūnai atmetė Leroy vaikų prašymą, todėl jie perdavė bylą Apeliaciniam teismui.

“Mums atrodo, kad teisingumo mes čia nesurasime. Prancūzijos įstatymai yra vieni griežčiausių pasaulyje šiuo atžvilgiu,” teigė Joelle Leroy, pridurdama jog galbūt sieks, kad jų byla būtų svarstoma Europos Žmogaus teisių teisme. “Mes nenorime, kad mūsų motina būtų palaidota prievarta.”

Pagal Prancūzijos įstatymus mirusieji turi būti laidojami arba kremuojami.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.