T.Bleras nesirengia imti tėvystės atostogų

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Tonis Bleras (Tony Blair) nežada imti ilgų tėvystės atostogų, kai balandį gims ketvirtasis jo vaikas, tačiau kurį laiką apribos savo oficialią veiklą.
Tony Blair
"Aš niekada nenustoju eiti ministro pirmininko pareigų. Net jeigu atostogauju, kelias valandas per dieną aš dirbu", savaitraštis "Observer" citavo T. Blero žodžius.

"Be abejo, kai gims kūdikis, aš norėsiu daugiau laiko praleisti su Čeri padėdamas jai, taip aš ir padarysiu. Nežinau, ar būsiu priverstas imti atostogas kūdikio priežiūrai, tai priklausys nuo situacijos", laikraštis citavo penktadienio interviu su ministru pirmininku. T. Bleras neužsiminė, kiek laiko jam gali tekti apriboti ministro pirmininko pareigų vykdymą.

Sutuoktiniai Blerai jau turi du paauglius sūnus ir 12-etę dukterį, todėl lapkritį patvirtinta žinia apie dar vieno vaiko gimimą jiems buvo ir netikėta, ir maloni. Ministrui pirmininkui yra 46-eri, o jo žmonai, kuri sėkmingai verčiasi teisininkės praktika, šiuo metu yra 45-eri.

"Svarbu padėti Čeri ir kūdikiui. Aišku, tuo metu aš kiek galėdamas stengsiuosi atidėti į šalį savo darbus. Tačiau aš turiu valdyti šalį", savaitraštis "The Observer" citavo T. Blero žodžius.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.