Taylor pasigedo savo didžiosios gyvenimo meilės

Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II (Elzbieta II) antradienį kino legendą Elizabeth Taylor (Elizabetą Teilor) pakėlė į damas, apdovanodama ją Britų imperijos ordinu. Holivudo žvaigždė apgailestavo, kad apdovanojimo ceremonijoje nedalyvauja Richardas Burtonas (Ričardas Bertonas).
Elizabeth Taylor
"Aš jo taip ilgiuosi. Norėčiau, kad jis čia būtų", sakė E. Taylor, prisiminusi savo audringą gyvenimo meilę. Pora buvo susituokusi du kartus.

"Bakingemo rūmuose aš lankiausi prieš daugelį metų su Richardu, kai jam buvo įteiktas Britų imperijos ordinas, sakė dviejų "Oskarų" laureatė, kuriai dabar 68-eri.

E. Taylor, kuriai buvo atliktos dvi klubo sąnario operacijas, po ceremonijos išlydėjo du jos sūnus, padėję nulipti rūmų laiptais.

Dar viena iškilmingos apdovanojimų ceremonijos žvaigždė buvo Julie Andrews (Džiuli Endrius), suvaidinusi "Muzikos garsuose" (Sound of Music). Karalienė ją taip pat pakėlė į damas ir apdovanojo sage.

"Tai didžiausia mano gyvenime garbė", žurnalistams sakė 64 metų J. Andrews.

J. Andrews, po ceremonijos pozavusi kartu su E. Taylor, buvo sužavėta iškilmių pompastiškumu.

J. Andrews, kurią išgarsino vaidmuo miuzikle "Mano puikioji ledi" (My Fair Lady), 30 metų gyvena susituokusi su JAV kino režisieriumi Blake Edwardsu (Bleiku Edvardsu).

Abi kino žvaigždės ketvirtajame dešimtmetyje gimė Didžiojoje Britanijoje, tačiau didžiąją dalį gyvenimo praleido Jungtinėse Valstijose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.