Taikinyje - moterų paplūdimys

 (4)
Naujoji Palangos valdžia žada imtis permainų pajūryje.
Moterų paplūdimys Palangoje turėtų būti perkeltas į atokesnę vietą. Taip siūlo naujasis kurorto meras Raimundas Palaitis.

Kol kas dar nėra nuspręsta, kur bus ta vieta. Manoma, kad moterų paplūdimiui tinkamiausia vieta būtų į pietus nuo S.Dariaus ir S.Girėno gatvės, už centrinės ir labiausiai apkrautos paplūdimio dalies.

Jei visuomenė neprieštaraus, moterų paplūdimio vieta gali būti pakeista jau šią vasarą.

Taip būtų padidintas pietinėje paplūdimio dalyje jau nykstantis bendrojo naudojimo paplūdimio plotas.

Palangos mero nuomonei pritaria ir jo pavaduotojas Egidijus Rimkus. Jis mano, kad iki 20-30 metrų susiaurėjęs smėlio ruožas į pietus nuo jūros tilto kelia nerimą dėl kurorto ateities.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.