Tabaką galima padaryti "saugų"

Iš tabako įmanoma pašalinti beveik visas vėžį sukeliančias medžiagas, paskelbė JAV kompanija "Star Scientific".
Virdžinijoje įsikūrusi kompanija teigia galinti sumažinti kancerogenų tabake iki prietaisais nebenustatomos koncentracijos, tačiau cigarečių gamintojai šiuo išradimu nesusidomėjo.

Vienas "Star Scientific" įkūrėjų Jonnie Williamsas (Džonis Viljamsas) apie kenksmingų tabako medžiagų pašalinimą pagalvojo kurdamas tabako skonio kramtomąją gumą. Jis teigė, kad tabako kompanijoms tai nerūpi.

"Jų verslas pardavinėti cigaretes, o mano verslas - pardavinėti nekenksmingus produktus ir konkuruoti su jais", pridūrė J. Williamsas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.