Šveicarijoje išrinktas geriausias virėjas

Prestižinis "GaultMillau Guide" įvardijo Šveicarijos metų virėją - Martiną Dalsassą (Martiną Dalsasą) iš Lugano, virtuoziškai naudojantį alyvų aliejų.
44 metų M. Dalsassas dirba restorane "Santabbondio" ir "čempiono" titulą perėmė iš Hans-Peterio Hussongo (Hanso Pėterio Husongo), dirbančio "Wirtschaft zum Wiesengrund in Uetikon am See" netoli Ciūricho.

Iš šiaurės Italijos kilęs M. Dalsassas "Santabbondio" su žmona Lorena vadovauja jau 15 metų. Ypatingi jo patiekalai - iš upėtakio, makaronų, paukštienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Obamų šuo įkando Baltųjų rūmų viešniai (38)

Baltuosiuose rūmuose pirmadienį buvo pralietas kraujas, bet šis incidentas niekaip nesusijęs su politika: prezidento Baracko Obamos šeimos šuo Sunny grybštelėjo dantimis į veidą vienai paauglei, ketvirtadienį pranešė garsenybių pasaulio naujienų portalas TMZ.

Daugiau nei šimtas japonų atliko apsivalymo ritualą lediniame vandenyje

Japonijos sostinės šventykloje 101 žmogus lediniame vandenyje atliko apsivalymo ritualą, tikėdami, kad tokios maudynės suteiks sveikatos visiems likusiems metams.

Švedijos karalienė nebijo su ja rūmuose gyvenančių vaiduoklių (3)

Švedijos karalienė Silvia sako, kad karališkuose rūmuose, kuriuose ji gyvena, vaidenasi.

Šunų parade viena taksė tapo kūjarykle

Šventės artėjimą galima pajusti skirtingais būdais. Floridos valstijai priklausančios Ki Vesto salos gyventojai linkę į tai įtraukti ir savo keturkojus augintinius.

BBC orų pranešėjui sunkus rytas po vakarėlio sutrukdė transliaciją (6)

„BBC Radio 4“ teko koreguoti ankstyvą rytą transliuotos orų prognozės eigą, kai Tomaszui Schafernakeriui netikėtai tiesioginiame eteryje pasidarė negera.