Švedų požiūris į seksą tapo dar liberalesnis

 (10)
Visuomenės sveikatos instituto apklausa parodė, kad, padaugėjus pornografijos, visų amžiaus grupių žmonės dažniau išbando analinį seksą. Tačiau daugiau nei pusė jaunų moterų tokią patirtį pavadino neigiama ir tik ketvirtadalis jų sakė, kad tai buvo malonu.

Be to, paaiškėjo, kad švedai mylisi saugiai, nepasigeria ir pripažįsta homoseksualumą.

Anglakalbių pasaulyje įprasta manyti, kad švedai liberaliai vertina seksą ir vedybas. Tačiau pasirodė, kad jie, kaip ir kiti skandinavai, dar atviresni ir sveikesni, nei apie juos mano drovieji anglosaksai.

Nuo 1987 metų Švedijoje labai pakito požiūris į homoseksualumą. Dabar beveik tris kartus daugiau jaunų švedų galvoja, kad homoseksualumas nėra nenormalus reiškinys. Tačiau čia išryškėja skirtumai tarp lyčių - 16-17 metų amžiaus grupėje homoseksualumo nenormaliu nelaikė 28 proc. vyrų ir 58 proc. moterų.

18-24 metų amžiaus grupėje 24 proc. vyrų ir 19 proc. moterų prisipažino mylėjęsi per pirmąjį pasimatymą. 1989 metais tokių žmonių buvo kiek mažiau.

Vidutinis amžius, kai švedai pradeda lytinį gyvenimą, lieka toks pat - 16 metų. Net labai jauni žmonės dažniausiai saugosi nepageidaujamo nėštumo ir ligų, kuriomis užsikrečiama per lytinius santykius.

60 proc. moterų tiki, kad svarbu mylėtis tik su vienu, mylimu žmogumi, bet taip galvojančių vyrų yra tik 33 proc.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.