Supermanekenė Schiffer išteka

Claudia Schiffer
Anot "Bild", pora susituoks gegužės 20 dieną, praėjus mažiau nei 12 mėnesių po to, kai jie Maljorkoje buvo pirmą kartą buvo pastebėti besibučiuojantys. Prieš tai manekenė išsiskyrė su magu Davidu Copperfieldu (Deividu Koperfyldu).

C. Schiffer, viena brangiausiai apmokamų manekenių pasaulyje, žino, kad T. Jeffrieso piniginiai reikalai nėra labai geri. Tačiau ji vis tiek nori už jo tekėti, jei sužadėtinis prieš vedybas pasirašys tam tikrą sutartį. Pats T. Jeffriesas tam neprieštarauja, pasakojo poros draugas.

"Jis nenori, jog kas nors galvotų, kad jis pasipelnys", sakė draugas.

"(Claudia) norėtų tradicinių jungtuvių nedidelėje bažnyčioje ir puotos kokioje nors gražioje vietoje. Ji labai norėtų tuoktis Vokietijoje, kur užaugo", pridūrė draugas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.