Suomijos kriminalistai prašo esčių prostitučių pagalbos

 (1)
Suomijos kriminalinė policija paprašė visų Helsinkyje apiplėštų iš Estijos atvykusių "meilės vergių" apie tai pranešti.
Suomijos policijos duomenimis, pastaraisiais mėnesiais Helsinkyje įvyko keli žiaurūs apiplėšimai, kurių aukomis tapo prostitutės estės. Gavusi apie tai anoniminius pranešimus, policija pradėjo tyrimą, ir pirmosios apiplėšimų aukos greitai buvo surastos.

Helsinkio kriminalinės policijos komisaro Seppo Sillanpaa (Sepo Silanpiajės) žodžiais, pirmieji tokio pobūdžio nusikaltimai buvo įvykdyti, kaip manoma, dar pernai lapkritį. Tačiau tada nė viena prostitutė nepranešė apie tai policijai. "Nusikaltimai tikrai buvo žiaurūs ir įžūlūs", sakė komisaras.

Visi apiplėšimai vyko pagal vienodą planą. Pagal skelbimą, siūlantį intymias paslaugas, skambindavo suomis ir gaudavo prostitutės adresą. Prieš įeidamas į namą, jis vėl skambindavo, kad jam atidarytų. Kartu su juo į namą įsibraudavo dar du, ginkluoti nupjautvamzdžiu šautuvu ir revolveriu.

Merginą arba merginas versdavo gulti ant lovos veidu žemyn, vienas iš vyrų jai į pakaušį įremdavo pistoletą, kitas ėmė papuošalus, o trečias apieškodavo butą ir paimdavo viską, kas gali būti vertinga, taip pat pinigus ir mobiliuosius telefonus.

Helsinkio policija sulaikė tris įtariamuosius plėšimais, iš kurių konfiskavo ir ginklus. Šiuo metu atliekama pradinė tyrimo stadija.

Kriminalinė policija prašo moterų, kurios buvo apiplėštos arba girdėjo apie panašius apiplėšimus, pranešti apie tai telefonu policijai.

Teisingumo ministerija tyrimą vykdo taip, kad parodymus šioje byloje galėtų duoti ir užsienyje esantys liudininkai, o šių asmenų teismo ir transporto išlaidos ministerija padengs.

Pernai vasarą Helsinkio kriminalinė policija tyrė panašius nusikaltimus, tačiau jų vykdytojai nebuvo ginkluoti. Nusikaltėliai buvo iš Talino, ir visi, išskyrus vieną, buvo suimti ir nuteisti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.