Sumo imtynininkas pralaimėjo, nes nukrito jo diržas

 (7)
Sumo imtynininkas pirmą kartą per pastaruosius 83 metus pralaimėjo susitikmą todėl, kad atsirišo ir nukrito jo strėnas juosęs diržas.
Kova tarp 'nelaimingojo' Asanoriki bei Chiyohakuho buvo tiesiogiai transliuojama per televiziją.

Ji buvo iš karto nutraukta, kai tik ringo teisėjas pastebėjo nuo Asanokirio strėnų nukritusį "mawashi" diržą ir apsinuoginusias imtynininko genitalijas.

7-8 metrų ilgio "Mawashi" diržai yra kelis kartus tvirtai apvyniojami apie stambius sportininkų kūnus. "Aš užsirišau savo diržą taip, kaip ir visada darydavau iki šiol, tačiau šį kartą jis kažkaip išsivyniojo," prisipažino pats Asanorikis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.