Sumanymas statyti filmą apie Che Guevarą papiktino kubiečius

Mick Jagger
Juosta, kurioje vaidins Antonio Banderas (Antonijus Banderas), kainuos 24 mln. JAV dolerių (96 mln. litų), ir tai bus pirmasis didelio biudžeto filmas, kurį statys M. Jaggerio kompanija.

Senstantis rokeris neseniai klaidžiojo Kolumbijos sostinės Bogotos gatvėmis, ieškodamas filmavimui tinkamos vietos.

Tačiau kubiečiai mano, kad nei M. Jaggeris, nei amerikiečiai jo kompanijos darbuotojai neapsilankys Che Guevaros tėvynėje Kuboje.

"Amerikos ir Kubos santykiai šiuo metu labai komplikuoti, todėl M. Jaggerio sumanymą statyti filmą apie Che Guevarą mes priimame jautriai", sakė Kubos ambasados ekonominių reikalų ministras Edwardo Minzas (Edvardas Minsas).

"Jei jis nori kurti filmą apie Che Guevarą, jis turi ten nuvykti ir pagyventi. Che Gueveros širdis yra Kuboje, ten gyvena jo šeima ir ten jis gyveno visą savo gyvenimą. Kaip galima statyti filmą, nepažįstant jo šalies?" - klausė E. Minzas.

"Micko Jaggerio kino studija įsikūrusi Amerikoje, todėl galvoju, kad jis net nefilmuos Kuboje", pridūrė ambasados pareigūnas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (7)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.