"Striptizo erelių" įkvėpti policininkai nušalinti nuo pareigų

Penki Tucsono policijos skyriaus Arizonoje pareigūnai buvo laikinai nušalinti nuo pareigų dėl to, kad nusifotografavo nuogi, tik šalmais prisidengdami intymias vietas.
Policijos seržantas, sumanęs tokią originalią dovaną savo kolegėms, buvo pažemintas pareigose.

Tucsono policijos skyriaus atstovai atsisakė pateikti oficialų pareiškimą, tačiau patvirtino, kad tokios bausmės prasikaltusiems kolegoms buvo priimtos. Policininkų advokatas teigė, kad jo ginamieji nenusipelnė būti nušalinti nuo pareigų.

“Visa tai buvo viso labo tik pokštas. Nuotraukos buvo platinamos ir priimamos su juoku,” teigė Michaelas Piccarreta, Tucsono policijos pareigūnų asociacijos atstovas. “Visiems šis sumanymas atrodė labai juokingas.”

Šeši policijos pareigūnai nuotraukai pozavo didelėje parduotuvėje prie pat Kalėdas. Vienas iš policininkų buvo užsidėjės Kalėdų Senelio kepurę.

JAV policininkus įkvėpė 1997-ųjų Britanijos filmas “Striptizo ereliai”, kuriame buvo pasakojama apie grupę vyriškių, netikėtai tapusių striptizo šokėjais.

“Tai buvo ‘nekaltas’ pokštas,” sakė Piccarreta.

“Nuotraukoje nebuvo nieko nešvankaus. Tai ne pornografija. Jūs galite tikrai daugiau pamatyti nuėję į paplūdimį.”

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.